Czemu ta strona ma takie obsuwy we wszystkim?

  • 2016-11-29, o 13:41
  • 6
  • 3 968
  • 6
  • 6

Czemu ta strona ma takie obsuwy we wszystkim?

Na punkty za opinie na blogu długo się czeka, komentarze banuja, a dodawać czasem ich nie można przez kilka dni. Już na prawdę mam dosyć czasami tej strony

Kamila.

Re: Czemu ta strona ma takie obsuwy we wszystkim?

osobiscie nie mam zastrzezen na dzialanie tej strony, niektore komentarze pojawiaja sie odrazu, czesc trafia do moderatora w celu weryfikacji ale jeszcze nigdy moj zaden komentarz nie zostal zbanowany wiec wydaje mi sie, ze twoje komentarze nie sa publikowane dlatego, ze ich tresc jest poprostu nieodpowiednia

Re: Czemu ta strona ma takie obsuwy we wszystkim?

osobiscie nie mam zastrzezen na dzialanie tej strony, niektore komentarze pojawiaja sie odrazu, czesc trafia do moderatora w celu weryfikacji ale jeszcze nigdy moj zaden komentarz nie zostal zbanowany wiec wydaje mi sie, ze twoje komentarze nie sa publikowane dlatego, ze ich tresc jest poprostu nieodpowiednia

2016-11-29 15:48:01 autor

Zdecydowanie! Mam takie samo zdanie jak Ty :) Widocznie coś musi być w komentarzacj autorki tematu, skoro nie są akceptowane ;) 

MadzikG

Re: Czemu ta strona ma takie obsuwy we wszystkim?

nie mam zastrzeżeń co do działania strony, nieraz komentarz czeka na akceptację zauważyłam jak piszę długi komentarz albo jak wymieniam nazwy sklepów mam wrażenie ale nie przeszkadza mi to.

Bardzo fajna strona :)

Re: Czemu ta strona ma takie obsuwy we wszystkim?

nie mam zastrzeżeń co do działania strony, nieraz komentarz czeka na akceptację zauważyłam jak piszę długi komentarz albo jak wymieniam nazwy sklepów mam wrażenie ale nie przeszkadza mi to.

Bardzo fajna strona :)

2016-12-03 13:29:50 autor milllena

 

Żeby nie reklamowac chyba:)

Re: Czemu ta strona ma takie obsuwy we wszystkim?

hellosadnessxx punkty za opinie na blogu dodawane są na bieżąco. Nie dodajemy ich od razu tylko wtedy kiedy wymaga sprawdzenia czy produkt był zakupiony na naszej stronie i czy nie zostały już przyznane punkty do tego konkretnego zamówienia. Jeśli otrzymujemy maila z linkiem do recenzji punkty dodajemy zaraz po jego odczytaniu. Pracujemy w godzinach 8-16, jeśli recenzja wysłana jest wieczorem należy czekać do następnego dnia. W ostatnim czasie lekkie opóźnienia spowodowane były promocjami - mieliśmy bardzo dużo pracy. Jeśli chodzi o bany. Czasami jest to konieczne, ale tylko w przypadku notorycznych spamów i notorycznego powtarzania tematów i pisania nic nie wnoszących treści. Chcemy zachować porządek na forum, choć czasami mimo naszych działań sytuacje powtarzają się. 

Re: Czemu ta strona ma takie obsuwy we wszystkim?

Jeśli zakładany jest któryś z kolei taki sam temat usuwamy go. Na forum jest możliwość wyszukiwania tematów, zanim założy się nowy wątek można sprawdzić czy taki już nie istnieje :-)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: