OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

  • 2015-12-03, o 21:03
  • 60
  • 19 957
  • 43
  • 51

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

doslownie ja uzywam do wszystkiego:)

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Tłuste cery muszą uważać z olejami, nie wiem jak kokosowy, ale dermatolog opowiadała mi jak ma duzo pacjentek z podrażnieniami po modnym olejku arganowym.

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Ja używałam go głównie to włosów i ciała, teraz używam także do demakijażu i jestem bardzo zadowolona :)

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Olej kokosowy rzeczywiście może pomóc na wiele dolegliwości i problemy pielęgnacyjne. Nie jest jednak remedium na wszystko. Ja stosuję na włosy i skórę ciała.

Interesuję się zdrowym stylem życia, dietami, kosmetykami naturalnymi oraz wszystkim co przynosi dobry chumor. Uwielbiam jeść owoce i korzystać z olejków naturalnych.

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Olejowanie włosów bardzo pomaga na ich stan, ale trzeba być systematycznym. NIestety ja olejowałam włosy przez 3 tygodnie i później mi się już nie chcialo.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Mi na włosy się nie sprawdził ale do demakijażu i nawilżenia jak najbardziej:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Olejowanie włosów bardzo pomaga na ich stan, ale trzeba być systematycznym. NIestety ja olejowałam włosy przez 3 tygodnie i później mi się już nie chcialo.

2017-02-03 19:46:56 autor klaudusia0807

 

Dokładnie

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Zgadza się, nawet do kuchni hehe:)

Re: OLEJ KOKOSOWY na wszystko?

Na włosy podobno nie wszystkim służy.

2015-12-04 13:55:05 autor jupi

 

Mi się właśnie nie sprawdził na włosy :/

Ja czasami nawilżam nim skórę, ale słyszałam, że na włosach też sprawdza się super ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: