Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 100 089
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Najlepiej działają rzeczy z polecenia, nie z reklamy. Ja tak znalazłam świetnie nawilżające kremy Floslek.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Nie szukala bym pomocy w drogeryjnych kremach, bo z doswiadczenia wiem, ze kosztuja sporo, a nie dzialaja dobrze. Zdecydowanie lepiej dzialaja na moja skore kremy naturalne, Lepiej sie wchlaniaja i widze efekty ich uzywania. Do nawilzania uzywam serum silnie nawilzajacego, ktore kupuje w sklepie Sekret Piekna. Jest mega wydajne i swietnie nawilza. Nie mam problemow z odstajacymi skorkami, bolaca czy piekaca skora. Na zime jest idealne, w lecie jeszcze go nie testowalam, ale mysle, ze tez bedzie ok :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Skóra często potrzebuje nawilżania od środka to od czasu do czasu warto jakim oeparolem ją nawilzyć to przy okazji wsłoy się wzmocnią i paznokcie

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Mam ten sam problem:(

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja mam problem z suchą skórą szczególnie w zimie, staram się ją wtedy mocno nawilżyć. Dobrze sprawdza się u mnie krem-żel insta perfect z bielendy. On matuje cerę, redukuje niedoskonałosci i nawilża, dobrze współgra z makijażem. Nadaje się dla wrażliwej i suchej cery

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Olejek do kąpieli z ziaji :) jest genialny

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

A próbowałaś może serum z witaminą C? :) Ja sobie chwalę. Kondycja mojej skóry poprawia się z dnia na dzień i polecam wszystkim znajomym :) Najlepiej jest szukać kosmetyków z witaminą C, która rozjaśni zaczerwienienia i przygotuję skórę pod pielęgnację :)  ja np używam tego produktu  usunięto reklamę

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Może masz źle dobrany krem oraz produkty do demakijażu twarzy. Czasem lepiej nie eksperymentować samemy tylko pójść do dobrego dermatologa lub kosmetyczki, aby określili jaki mamy rodzaj cery i zaproponowali odpowiednią pielęgnację. U mnie przy mieszanej cerze sprawdza się zwykły krem apteczny Alantan dermoline i esencja do demakijażu i tonizowania cery Multiessence z Bielendy.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

U mnie pomógł kerm Elodermu tylko ten zwykły nie aktywny, świetnie nawilża do kupienia w aptece, cena ok 10zł.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

takie kremy drogeryjne to nie zawsze pomagają... Musiałabyś poszukać czegoś specjalistycznego. Ja mam Regenyal Cream Viso - super! Ale musisz też pamiętać o peeelingach, używaniu filtrów no i piciu wody. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: