Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

  • 2016-10-26, o 17:21
  • 11
  • 8 573
  • 6
  • 7

Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Hej dziewczyny wiecie może jak usunąć konto na ladymakeup.pl? W regulaminie jest, że można to zrobić samodzielnie, ale niestety nigdzie  nie widzę takiej opcji. Pisałam na facebooku, ale też nie  dostałam odpowiedzi. Kiedyś ta strona tętniła życiem, coś się działo i artykuły były ciekawe. Niestety wydaje mi się, że wkradła się tu trochę rutyna. Stąd moje pytanie :(

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

klaudusia0807 staramy się co tydzień wybierać inne tematy, by Was nie zanudzić :-) Kiedy pisałaś na facebooku, ponieważ nie widzimy wiadomości o takiej treści? Może masz dla nas jakieś sugestie, nad czym popracować lub o czym chciałabyś poczytać? Chętnie poznamy opinię i na przyszłość postaramy się to ulepszyć :-) 

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Ja tak nie uważam!:)

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Ania, pisałam w poniedziałek. Jestem na tym forum od dobrych kilku lat. Kiedyś Monika częściej bywała i na forum i częściej wrzucała filmiki istruktażowe. Ja to wszystko rozumiem. Dzieci, mąż - wiadomo, że rodzina jest najważniejsza. Może też brakuje mi tu trochę systematyczności. Np maxineczka raz w miesiącu robi takie podsumowania jakie kosmetyki są najlepsze a jakie najgorsze, albo odpowiada na pytania jakie przez ostatni czas powtarzały się pod jej postami. No wiecie o co mi chodzi. Wtedy się czeka na te posty i aż chce się oglądać filmiki. Może w tę stronę warto pójść. Bardziej zaangażować się w prowadzenie strony na facebooku i temu poświęcić więcej czasu. Można też zrobić ankietę żeby dziewczyny odpowiedziały co je najbardziej interesuje i wtedy nawet jak nie macie tych pomysłów, to one przyjdą same :))

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Może jednak z nami zostaniesz? Szkoda byłoby stracić kilkuletnią forumowiczkę :-)  Weźmiemy pod uwagę Twoje wskazówki i postaramy się ulepszać artykuły, facebooka - być może jeszcze Cię zaskoczymy :P Proszę sprawdź, czy wiadomość na pewno została doręczona bo nie widzę w skrzynce odbiorczej takiej wiadomości, a zawsze staramy się odpisywać na bieżąco. Jeśli chodzi o profil na fejsie posty dodajemy codziennie, być może nie wszystkie Ci się wyświetlają? :-(

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Klaudio, przykro mi, że tak uważasz :( staramy się, aby strona była ciekawa - nie tylko jako sklep, ale również jako portal związany z urodą, kosmetykami. Artykuły Ani pojawiają się regularnie - w każdy piątek. Ja filmiki również staram się kręcić regularnie, ale masz rację - nie jest to póki co tak systematyczne, jak było kiedyś. Z drugiej strony, tak jak dodałaś - będąc pracującą mamą dwójki małych dzieci (3 l. i 10 msc) ciężko wszystko ogarnąć. Szczególnie tak, jak było to przed rodziną. Zresztą, żeby kręcić trzeba jakoś wyglądać - a worki pod oczami niejednokrotnie mnie od tego odwodzą :D Mam jednak nadzieję, że nadejdą lepsze czasy i dla mnie i dla mojej filmowej twórczości :) Klaudio, utrzymanie konta myślę, że nie jest dla Ciebie kłopotliwe więc dajmy sobie jeszcze szansę ;) a jeśli masz jakieś pomysły - pisz proszę śmiało - na pewno z nich skorzystam.

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Kurczę rozpisałam się i niechcący usunęłam

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Monika czasami to co wydaje się przeciwnościami losu można wykorzystać jako atut. Tak jak np. w przypadku worków pod oczami, możesz pokazać dziewczynom jak sobie poradzić z takim problemem i przy tym wyglądać jak człowiek :) Nie zawsze chodzi o to, żeby wyglądać jak w reklamie czy na okładce gazety. Podejrzewam, że nie jedna dziewczyna chętnie by zobaczyła taki poradnik. Może też warto się zastanowić nad szybszą moderacją artykułów. Dziewczyny pisały, że dodają artykuły i cały czas są one w moderacji. Może robią coś źle. Wtedy warto im podpowiedzieć żeby wiedziały na przyszłość albo po prostu dać znać, że temat jest niekatualny albo artukuł mało ciekawym, żeby po prostu nie czekały na publikację. Kiedyś była tu hanexxx i często właśnie publikowała posty ze swoimimi makijażami.  Brakuje też Nitki :( Ale może wśród 'nowych' dziewczyn chowają się ukryte talennty, które boją się albo wstydzą wyjść z cienia. Na facebooku często są konkursy na makijaże. Może jednym z warunków wzięcia udziału w konkursie powinna być zgoda, że jeżeli ktoś wygra to opublikuje na stronie ladymakeup istrukcję w postaci zdjęć krok po kroku albo właśnie filmik instruktażowy jak taki makijaż wykonać. Wydaje mi się, że to by miało sens, bo skoro jakiś makijaz wygrał i jest uznany za najlepszy to warto go później opublikować żebyśmy wszystkie mogły skorzystać i wtedy wszystkie byśmy coś 'wygrały' :) W końcu chyba  o to w tym wszystkim chodzi. To tylko moje sugestie, które niekoniecznie muszą być słuszne. Może się starzeję... :(

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Ja dopiero w tym roku odkryłam ladymakeup ale na żadnej innej stronie a raczej sklepie nie dzieje się tyle co tu. Różne poradniki,recenzje,filmiki. Dziewczyny odwalają kawał dobrej roboty i poświęcają swój czas. A wiem,ze przy dzieciach nie jest to łatwe aby wygospodarowac sobie wolną chwile wiem bo sama jestem mamą. Także dziewczyny chwała Wam za to,że jesteście,piszecie i nagrywacie filmiki. A koleżanka mam nadzieję da się przekonać i zostanie. Pozdrawiam.

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Klaudia, kiedyś też wydawało mi się, że dziewczyny wolą oglądać "normalne" laski - tj nieidealne. Obserwując jednak świat internetu te moje przyuszczenia nie sprawdzają się;p Najpopularniejsze są te najpieękniejsze i idealne w każdym calu ;p dlatego czasami ciężko się przełamać ;p ale dzięki za wsyztskie propozycje, na pewno uwzględnimy to. Co do Hani i Nitki - Hania ogolnie z tego co wiem porzucila i swojego bloga, na co dzień zajmuje się paznokciami i pewnie nie ma czasu ;p a Nitka ma male dziecko to i pewnei czasu tez brak ;p życie ;p Paulina1989 dizęki za wszytskie miłe słowa!:) cieszymy się, ze do nas dołączyłaś :D

Re: Jak usunąć konto na ladymakeup.pl

Ja ta uważam, że strona jest świetna! Fajny skep i do tego blog! Ja bardzo lubię i na pewno na długo pozostanę z wami <3 

MadzikG
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: