Szampon zwiększający objętość włosów

  • 2015-12-30, o 11:33
  • 62
  • 20 775
  • 47
  • 50

Re: Szampon zwiększający objętość włosów

Kiedyś takie miałam ale żaden nie dał obiętości, wątpię czy są takie które na prawdę działają

Re: Szampon zwiększający objętość włosów

nivea vollum sensations

nie znam ale tez szuka bo mam z tym problem :/

Re: Szampon zwiększający objętość włosów

volume hair plus taki już bardziej profesjonalny spray do zwiększania objętości włosów

Używam świetnego szamponu z DIOSMINĄ, naturalny produkt, zwieksza obiętość. Jest genialny.

Re: Szampon zwiększający objętość włosów

Przejrzyj ofertę Sessio z Chantal, tam znajdziesz dokładnie to czego szukasz a za jakość ręczę.

Re: Szampon zwiększający objętość włosów

Miałam już różne szampony zwiększające objętość włosów, ale żaden cudów nie zdziałał więc sobie odpuściłam. Po prostu jak się nie ma ładnych puszystych włosów, to zaden szampon nic tu nie pomoże, co najwyżej kosmetyki do stylizacji.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szampon zwiększający objętość włosów

Używasz systematycznie i z głową szamponu poprawiającego objętość włosów HB i z czasem masz dużo lepszą sytuację. Pewnie, że od razu te włosy nie będą wyglądały idealnie, ich wzmocnienie wymaga czasu, ale poprawa na pewno przyjdzie. Tak naprawdę mocna zmiana przychodzi dopiero dzięki odpowiedniej systematyczności i właśnie dobremu szamponowi.

Re: Szampon zwiększający objętość włosów

Używasz systematycznie i z głową szamponu poprawiającego objętość włosów HB i z czasem masz dużo lepszą sytuację. Pewnie, że od razu te włosy nie będą wyglądały idealnie, ich wzmocnienie wymaga czasu, ale poprawa na pewno przyjdzie. Tak naprawdę mocna zmiana przychodzi dopiero dzięki odpowiedniej systematyczności i właśnie dobremu szamponowi.

2016-10-27 13:33:45 autor nasta

 

Tez tak uważam:))))))

Re: Szampon zwiększający objętość włosów

A może zwykły szampon o prostym składzie z sls? Oczyści włosy z wszystkich resztek kosmetyków i włosy będą cudownie uniesione u nasady :)

K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: