stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

  • 2016-10-20, o 14:03
  • 67
  • 15 909
  • 43
  • 54

stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Po jakim czasie po ściągnięciu hybryd można użyć odzywki do paznokci? I jakie polecacie?

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Jeśli hybrydy są dobrze zrobione i dobrze ściągnięte, paznokcie nie powinny być zniszczone. Chyba używałabym od razu, ale np nie mojej ulubionej Eveline 8w1 tylko bardziej delikatnej :P 

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Jeśli hybrydy są dobrze zrobione i dobrze ściągnięte, paznokcie nie powinny być zniszczone. Chyba używałabym od razu, ale np nie mojej ulubionej Eveline 8w1 tylko bardziej delikatnej :P 

2016-10-20 14:08:30 autor AniaLadyMakeUp

zgadzam się:) Ja nigdy nie mialam zniszczonych paznokci po hybrydach:) 

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Dokładnie, ja tak samo nie miałam problemu z zniszczonymi paznokciami po hybrydach zywkłych, inaczej z żelem, w tedy byl juz problem:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Nie pomogę bo nie nosze hybryd:(

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

ja kiedys po hybrydach nalozylam eveline 8w1 to myslalam ze paznokcie mi odpadna tak szczypalo :P po hybrydach pare dni nic nie nakladam a potem odzywke arganowa :P

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

U mnie ta odżywka 8w1 wcale sie nie sprawdziła... polecam odzywki z salony hansen :)

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Na mocno zniszczone paznokcie po żelach nie nakładałabym eveline, bo już sobie wobraziłam jak to szczypie ;P 

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

U mnie ta odżywka 8w1 wcale sie nie sprawdziła... polecam odzywki z salony hansen :)

2016-10-20 22:09:21 autor korsi

również polecam te odżywki z sally hansen:)

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Polecam odżywki z sally hansen, są najlepsze

Re: stosowanie odzywki po ściągnięciu hybryd

Ta odżywka Eweline 8w1 i te pozostałe są nie wskazane zaraz po zdjęciu hybryd (napisane to jest na opakowaniu) ja polecam manicure japoński

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: