Najlepszy krem do rąk

  • 2015-12-19, o 08:17
  • 193
  • 53 910
  • 122
  • 123

Re: Najlepszy krem do rąk

Mam duży problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu do rąk niestety :( żaden nie wchłania mi się odpowiednio i najczęściej zaraz po posmarowaniu rąk idę je umyć..

Re: Najlepszy krem do rąk

saintesesions najszybciej się u mnie wchłaniały kremy ziaji, próbowałaś kiedyś?

Re: Najlepszy krem do rąk

Ja od jakiegoś czasu do rąk używam przede wszystkim czystego oleju kokosowego (nierafinowanego). Dodatkowo, dla urozmaicenia (bo lubię ładnie pachnące kosmetyki - jest to zawsze jakaś forma aromaterapii :) - stosuję również krem z Farmony Wanilia i indyjskie daktyle. Krem również spisuje się swietnie, nawet teraz w te bardzo chłodne dni.

Jana

Re: Najlepszy krem do rąk

Ja bardzo lubię krem do rąk Neutrogeny, w lato używam takiego lżejszego, w zimie bardziej gęstego i skoncentrowanego, który mocniej nawilża i działa nawet na bardzo przesuszone, podrażnione i poranione od zimna dłonie...

Re: Najlepszy krem do rąk

Te kosmetyki z Ziaji czy innych firm nie zawsze szybko się wchłaniają i też w żaden sposób nie jest to wyznacznik ich jakości, pamiętajmy o tym. Bardziej zwróć uwagę na sam skład z jakim masz styczność oraz na jakim bazują, to powinno się liczyć w pierwszje kolejności.

Re: Najlepszy krem do rąk

Świetny jest krem z oeparolu, kupiłam sobie niedawno w pakiecie z tabletkami na włosy, tego kremiku już mam kolejne opakowanie, mój ulubieniec, bo skóra po nim jest mega gładka, w zimie to zawsze go noszę w torebce :)

Re: Najlepszy krem do rąk

Z neutrogeny zdecydowanie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy krem do rąk

Z neutrogeny zdecydowanie
2016-09-30 09:23:30 autor Pvula

 

Zgadzam się :)))

Re: Najlepszy krem do rąk

L'ccitane :)

Re: Najlepszy krem do rąk

U mnie sprawdzają się kremy z Ziaji :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: