Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

  • 2016-02-02, o 17:09
  • 58
  • 17 475
  • 44
  • 44

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Ja pracuję na NeoNail i ostatnio postanowiłam sprawdzić inne tańsze (bo za ok 15zł) firmy i okazuje się, że sprawują się naprawdę nieżle. Poleca wypóbowanie Sleek i EMnail. EM trochę słabiej kryje w zależności od koloru (np czarn, czy neonowy zółty) ale ich utrzymyanie się, praca z nimi jest naprawdę fajna. Dobrze się trzymają, nie uczylają, a za 2 tej firmy mamy 1 semilac - więc jeśli chce się mieć większą gamę kolorów do łączenia to naprawdę warto :)

Neonail zdecydowanie:)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

W koncu ktos chce kupic lakiery hybrydowe inne niz Semilac :D Em Nail obczaj- są tanie, a bardzo trwałe. U mnie nawet i 3 tygodnie potrafią sie trzymać. Ale przyznaję, ze mam fizia na punkcie odrostu, wiec zdejmuje dosc szybko. No i co i rusz wpadnie mi w ręce nowy kolor, ktory mam ochote przetestowac :D

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Neonail i em nail:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Neonail i em nail:)
2016-09-28 18:48:50 autor Pvula

Rownież je lubie:)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Tylko Semilac 

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Jak z kryciem EM Nail? Ja już zaczełąm odchodzić od kupowania Semilaców, chociaż kolory mają piękne. Najlepiej sprawdza się u mnie teraz NeoNail ;)

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

Dziewczyny a co sądzicie o mollon?? Szukam takich ktore będa iały jak najmniej szkodliwy skład i te są podobno bez formaldehydu,a  ja miałam mega uczulenie po odżywce do paznokci gfzie wlaśnie był ten składnik, a tak mi się hybrydy zamarzyły :) znacie jakieś takie nieuczulające lakiery?

niestety borykam się ze strasznym uczuleniem na semilac i neonail, tez szukam innych bezpieczniejszych firm

Re: Jakie lakiery hybrydowe oprócz semilac

jeżeli lakiery hybrydowe to tylko makear, Maluje mi się nimi najlepej i trzymają się 3 tyg

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: