Najlepszy suchy szampon?

  • 2016-09-24, o 11:25
  • 34
  • 7 079
  • 33
  • 28

Re: Najlepszy suchy szampon?

Ja zastąpiłam suchy szampon pudrem dla dzieci,w moim wypadku babydream dostępny w rossmanie za grosze.

Robi to samo ale włosy są po nim delikatniejsze,nie plączą się jak to bywało u mnie z suchymi szamponami z Batiste np. i ładnie pachną.

Polecam wypróbować (y)

Re: Najlepszy suchy szampon?

Ja zastąpiłam suchy szampon pudrem dla dzieci,w moim wypadku babydream dostępny w rossmanie za grosze.

Robi to samo ale włosy są po nim delikatniejsze,nie plączą się jak to bywało u mnie z suchymi szamponami z Batiste np. i ładnie pachną.

Polecam wypróbować (y)

2016-09-30 16:15:30 autor AnettaAnette

 

To tez dobry pomysł:)

Re: Najlepszy suchy szampon?

Muszę spróbować z tym pudrem ;)

Re: Najlepszy suchy szampon?

Ja używam tego z Rossmanna teraz wyszedł nowy dla brązowych włosów jest niezły. A suchy szampon można z powodzeniem zastąpić skobią ziemniaczaną z tego co pamiętam.

www.olejowaniewlosow.com.pl

Re: Najlepszy suchy szampon?

Tylko zastanawiam się czy puder albo skrobia ziemniaczana nie będą bielić włosów? na jasnych moze nie bedzie to tak widoczne, ale na ciemnych?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy suchy szampon?

Batiste!

Re: Najlepszy suchy szampon?

batiste są ok, tylko jesli chodzi o ciemne włosy to najlepszy bedzie ten brazowy i trzeba go porządnie wetrzec bo inaczej sa siwe włosy :P

Re: Najlepszy suchy szampon?

z batiste

Re: Najlepszy suchy szampon?

Muszę spróbować z tym pudrem ;)

2016-10-03 10:39:12 autor AniaLadyMakeUp

Tez o tym mysle:)

Re: Najlepszy suchy szampon?

Sama mam w swojej szafce z kosmetykami suchy szampon aczkolwiek nie korzystam z niego często. Jedynie jeśli zachodzi taka potrzeba i wiem, ze będę miała problem z umyciem włosów. I nie będę miała na to czasu. Nie powinno się go używac zbyt czesto bo obciaza włosy oraz sprawia, ze mogą wypadać.Jeśli szukacie porad na temat pielęgnacji włosów polecam stronę:usunięto reklamę Znajdziecie tam wiele dobrych porad.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: