ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

  • 2016-09-23, o 10:52
  • 51
  • 15 444
  • 42
  • 15

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Rzęsy pełne objętości to zdecydowanie jeden z największych atrybutów kobiecości. Pogrubione, dokładnie rozdzielone, czarne jak noc, to właśnie to, co daje im tą moc! Wiadomo również, że zwierciadłem duszy są oczy, a z maskarą od Maybelline z pewnością nikt ich nie przeoczy, Pragnę więc zostać Waszą testerką, a dzięki Lash Sensational może i uwodzicielką (h)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Mascara która z wielka chęcią chciała przetestować jest Lash Sensational z maybelline . Ten tusz kusi ze względu na ogrom pochlebnych opinii, a nigdy niestety nie jest nam po drodze.. Jestem bardzo ciekawa , czy jest tak wspaniały jak go malują :))))

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

UWAGA WYNIKI KONKURSU! :-) Dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszenia. Tusze otrzymują:

AnettaAnette

syll2323

kiniaa19

Ila1611

itsnatalie

Aeriel

Amisiaaa

Anka1123

aga669 

keira93

GRATULUJEMY i zapraszamy na nasz profil facebook, gdzie dziś rozpoczął się kolejny konkurs :-)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Dziewczyny, dane do wysyłki nagrody wysyłajcie na adres sklep@ladymakeup.pl :-) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Ale niespodzianka!!! Bardzo dziękuję (h)

Dane już przesłane :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Dziewczyny, dane do wysyłki nagrody wysyłajcie na adres sklep@ladymakeup.pl :-) 

2016-09-30 15:43:17 autor AniaLadyMakeUp

A czy można swoje dane osobowe i paczkomat? Akurat jestem do listopada w innym mieście :((

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

kiniaa19 jasne :-)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Mam pytanko,czy któraś z Was otrzymała już paczkę? 

U mnie jak na razie nic i nie wiem czy moja poczta szwankuje czy coś (smoking)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Tusze wysłaliśmy w tamtym tygodniu, ostatnia partia nadana była w piątek także powinny być na dniach :-) Brakuje nam tylko danych użytkowniczki: Ila1611 :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Alarm odwołany,właśnie dziś był kurier z paczką :) 

Dzięki jeszcze raz (h)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: