Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

  • 2016-07-18, o 23:21
  • 14
  • 4 790
  • 13
  • 13

Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

Bylabym wdzieczna za jakies opinie na temat tego miejsca- jak wyglada wnetrze hotelu, czy jest czysto, ladnie no i czy cisza w miare jest :) ceny mnie przekonują, ale wole wiedziec czy warto tam nocowac :) zwlaszcza ze chcemy sie wybrac na okolo tydzien tam :)

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

bylam tam chyba juz z 3 razy :) z czego w tym roku- z dziecmi :) bajecznie jest :) mowie o mieście- jest co podziwiac :) a Kaja bardzo przyjemny hotel :) na bookingu tez chhyba mozesz obczaic o nich opinie. ale mysle, ze bedziesz zadowolona- tak jak piszesz jest tanio, a pokoje czyste schludne, no i dla mnie jako pedantki- najwazniejsza byla lazienka, rowniez zadbana ;)

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

Tez sie czaje na wakacje w tym miescie. A ile kosztuje tam dwójka?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

dwójka to 140 zł :) czy to duzo? czy warto szukac taniej? nie znam sie na cenach hotelowych... :(

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

Niedużo :) jeżdze calkiem sporo po hotelach i orientuje sie w stawkach :) a z tego co wiem Świeradów jest dosc obleganym miejscem, wiec hotele w takich miastach potrafia ladnie ceny wywindowac ;)

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

O dzieki, wlasnie takiej podpowiedzi potrzebowalam :) jutro z rana dzwonie i rezerwuje pokoj (makeup)

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

Ja tam myślę, że to dużo. My w tym roku odwiedzilismy wypożyczalnię kamperów i zrobilismy sobie objazdówke po Europie... trochę przygotowań było, wiele rzeczy trzeba sprawdzić, zreszta tu jest np. taki krótki przewodnik o tym, co nalezy zabrać i jak sie przygotować: usunięto reklamę ale narawdę było warto?

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

Widzę, ze nie tylko ja ostatnio mam fazę na zwiedzanie mniej oczywistych miast i miasteczek w Polsce. W Świeradowie jeszcze nie byłam, ale koniecznie się wybiorę! W tym roku w lipcu byłam w kultowym przybytku wszystkich polskich wczasowiczów - Ciechocinku! :DD Babcia sporo mi opowiadała, więc się z nią tam wybrałam i absolutnie się nie nudziłam, chociaż to miejsce raczej w targecie ma osoby starsze. ;) Żeby zaistniał jakis kompromis wybrałyśmy hotel spa usunięto reklamę. Mogłam tam skorzystać z liposukcji ultradzwiekowej i innych zabiegów, a babcia mogła skorzystać z opieki fizjoterapeuty. Super wypad i Ciechocinek jak najbardziej genialny! :D

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

W swierdaowie byłam, malutkie miasteczko ale bardzo ładne!:)

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

taak, świeradów jest bardzo ładnym małym miasteczkiem. Jak ktoś kocha cisze i spokoj , swieże powietrze to z callego serduszka polecam to miejsce . Jest co robić. W okolicy znajduje się dużo różnych ciekawych atrakcji :)

Wszystko ma swoją wartość ..http://mptent.com/

Re: Wakacje- opinie o osrodku Kaja w Świeradowie

Uwielbiam swieradow, byłam tam 5lat temu! Bardzo fajne spokojne miasteczko, niestety nie znam tego ośrodku gdyż mieszkałam w miejscowości obok 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: