ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

  • 2016-09-23, o 10:52
  • 51
  • 15 440
  • 42
  • 15

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Bardzo chciałabym zostać testerką tuszu Maybelinne Lash Sensational, ponieważ jeszcze nigdy nie miałam żadnego tuszu z tej firmy i jestem ciekawa efektu rzęs po użyciu owej maskary. Testując tusz Lash Sensational obaliłabym np  mity co do niego związane:)

Pozdrawiam

Ania:)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Bardzo chciałabym przetestować maskare Lash Sensational bo bardzo kuszą reklamy z jej udziałem. A opinie na jej temat są fantastyczne. Ja sama nigdy nie miałam okazji jej używać. Ale uwielbiam jak moje rzeski są piękne czarne i mega długie jak cudowny wachlarz. Zmysłowe i uwodzace. Mój mężczyzna twierdzi ze w moich oczach jest magia. Bardzo proszę o możliwość sprawdzenia tej maskary. A poza tym to chyba byłby mój pierwszy konkurs w którym cokolwiek bym wygrała. A to byłoby lepsze od wszystkiego ;-)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chętnie przetestowałabym wersję Lash Sensational. Generalnie mnóstwo tuszy przewija się przez moje ręce (a właściwie to rzęsy) i do tej pory żaden nie wywołał u mnie zachwytu, nawet te, nad którymi rozpływają się dziewczyny dookoła ;) Moje rzęsy są trudne w obsłudze, ale może akurat tusz Maybelline okazałby się ideałem lub choćby się do niego mocno zbliżył? Jestem ogromnie ciekawa :)

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chciałabym wypróbować maskarę, która spektakularnie podniesie moje rzęsy i nada im wszystkiego po trochu, tj. Długości i grubości.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Chciałabym przetestować Maybelline Lash Sensational. Najwygodniejsza dla mnie jest właśnie szczoteczka tego typu. Słyszałam wiele dobrego na temat tego tuszu. Niestety jestem dość specyficzną osobą, u której wszystkie kosmetyczne hity zupełnie się nie sprawdzają. Jest to więc spore wyzwanie dla tuszu. Mimo wszystko msm ogromną nadzieję, że w przypadku tego kosmetyku tak nie będzie, ponieważ chciałabym, w końcu znaleźć tusz, który byłby tym jedynym, ulubionym. Dobry tusz do rzęs to podstawa mojej kosmetyczki. Jako osoba krótkowzroczna, muszę dbać o dobre podkreślenie rzęs, by wydobyć moje małe oczy zza okularów.

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Z ogromną przyjemnością przetestuję i zrecenzuję różową wersję tuszu ,gdyż znam tylko żółtą ,od dawna kupuję z córką , wracamy do tuszu co jakiś czas bardzo lubimy ,mam nadzieję ,że różową również nas zachwyci .
Joanna N.

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Chętnie przetestowałabym maskarę Lash Sensational i porównała z tuszem Collosal Volum' Express i The Falsies, które obecnie mam w kosmetyczce. Ciekawe, czy moje odczucia po użyciu tuszy The Falsies i Lash Sensational byłyby takie same jak u Ladymakeup, które jakiś czas temu opublikowane były na blogu p. Moniki. Może w końcu znalazłabym swój ideał?? :D 

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Hejka :)Chciałabym przetestować mascarę Maybelline Lash Sensational, poieważ wszyscy ciągle o niej mówią. Youtube, tv, Facebook... A ja? A ja nie miałam okazji jej przetestować! Poza tym chciałabym opisać ją na moim blogu, by podzielić się opinią z czytelnikami. Ciekawe czy wyparłaby z ulubieńców mój ukochany Loreal Volume Milion Lashes So Cuture? <3 

MadzikG

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Witam chcialabym przetestowac Lash Sensational, poniewaz nie mialam okazji jej przetestowac. Lubie dlugie czarne gęste rzęsy, moze ta mascara jest w stanie spelnic moje oczekiwania. 

Kasprzak

Re: ZOSTAŃ TESTERKĄ TUSZU MAYBELLINE! :-)

Jako ogromna miłośniczka testowania mascar oraz fanka malowania rzęs nawet do 'warzywniaka', nie mogłam przegapić takiej szansy. Co w mascarze kocham najbardziej? Pogrubienie oraz głęboką czerń. Tusz Maybelline Rocket Volume był jednym z moich ulubieńców, ale dawał dosyć delikatny efekt na co dzień. Ja jednak potrzebuję mascary, która będzie idealnie czarna i nada rzęsom mega objętość, więc The COLOSSAL VOLUM' EXPRESS MASCARA będzie dla mnie idealna. Skakałabym pod sufit z radości z możliwości jej przetestowania :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: