Wypadające włosy

  • 2016-08-11, o 08:23
  • 26
  • 9 685
  • 23
  • 25

Re: Wypadające włosy

Znam ten problem niestety:( narazie nic mi nie pomaga

Re: Wypadające włosy

Ja kupiłam teraz tabletki Biotebal, ale jeszcze nie zaczęłam kuracji. Jak się sprawdzą na pewno dam znać :-)

Re: Wypadające włosy

hej dziewczyny,

wiem co to znaczy. Sama przez to przechodziłam. Z własnego doświadczenia wiem , że przyczyn tego może być na prawdę bardzo dużo. Na samym początku wypadało by odróznić czy faktycznie te włosy wypadają czy zwyczajnie w świecie się łamią. To , że przy czesaniu pojawiają się na ubraniu czy szczotce włosy nie jest oznaką wypadania. Wypadanie następuje wtedy kiedy widocznie widać cebulkę włosa. Przyczyną wypadnia włosów może być stres, nerwy, stany lękowe , przygnębienie, złe odżywianie , zmiany hormonalne , zmiana klimatu , osłabienie, choroba, agresywne szczotkowanie, złe dobrane kosmetyki. W przypadku wypadania włosów radzę skontaktować sie z lekarzem, który wykona badania i stwierdzi jaki i czego mamy niedobór w organiźmie , który powoduje właśnie ten stan. Jeśli boisz się iść do lekarza albo nie masz czasu, zawsze możesz w aptece kupic ze skrzypem polnym, cynkiem, wisołkiem oraz witaminy np. Centrum. Tej tabletki zalecam brać jedną raz dziennie po śniadaniu przez miesiac , a inne te które wymienialam z początkiem dwa razy dziennie a przy dłuższym stosowaniu tylko jedną dziennie. Przy doborze tabletek ze skrzypem itd zalecam nie brać suplementu diety, który działa tylko i wyłącznie wtedy gdy go bierzesz. Warto także udać się do fryzjera, który podetnie włosy przez co one sie wzmocnią. Warto także zadbać o jedzenie. Odżywiać sie bardziej naturalniej. Z własnego doswiadczenia zaczełam używać szamponu dla dzieci, który świetnie zadziałał. Jeśli włosy są łamliwe warto ograniczyc prostowanie oraz suszarki. Dobrze byłoby zacząć je nawilżać, specjalnymi odżywkami, balsamem oraz olejkiem. Należy także nie przesadzać z kosmetykami, które mogą je niepotrzebnie obciążyć. Gorąco polecam kosmetyki Kallos z serii Lab 35, które uratowały mi życie. Po trzech tygodniach zauważyłam efekty z których jestem zadowolona :)

Wszystko ma swoją wartość ..http://mptent.com/

Olejowanie pomoze:)

Re: Wypadające włosy

Lepsza dieta powinna pomoc

Re: Wypadające włosy

Olejowanie 

Re: Wypadające włosy

Zdecydowanie zmiana diety pomoże

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wypadające włosy

U mnie przyczyna wypadania włosów tkwiła w hormomnach - po ciąży gospodarka hormonalna totalnie mi się rozchwiała. Moje włosy dosłownie wypadały garściami i nie pocieszał mnie fakt, że to normalne i dzieje się zwykle po ciązy... Dermatolog doradził mi kurację do włosów od Vichy pod nazwą Dercos Aminexil Clinical 5 i rzeczywiście zadziałała. Polecam szczególnie młodym mamom - włosy przestają wypadać, wzmcniają się i są ładniejsze, bardziej lśniące. 

Re: Wypadające włosy

może to wina hormonów ?

Re: Wypadające włosy

Lepsza dieta z większą ilością witamin:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: