KOREKTOR POD OCZY .

  • Temat zamknięty
  • 2016-09-15, o 17:37
  • 41
  • 9 735
  • 31
  • 32

KOREKTOR POD OCZY .

Mam mocne zasinienie pod oczami i poszukuję naprawdę mocnego krycia. Jaki korektor sobie z tym poradzi i jest wart zakupu ? Pozdrawiam :)

Re: KOREKTOR POD OCZY .

 ja uzywam Max Factor Face Finity 3in1 Foundation SPF20ale jest bardzo drogi ...grr

Re: KOREKTOR POD OCZY .

Zależy ile chcesz na niego wydać. Z dobrych a tanich polecam Catrice Liquid Camuflage , Maybelline Affinitone, Colection Lasting Perfection (ale ten niestety nie dostępny u Nas w PL stacjonarnie). A jeśli chcesz napawde zainwestować i mieć jeden ale wybitny to spróbuj sobie MakeUpForEever - Full Cover. Ten ostatnio koszuje spooooro ale jest nie do przebicia - zakryje wszystko. Jesli jednak nie chcesz i nie potrzebujesz az takiego to polecam ten z Catrice. Warto wypróbować - tani, dobrze kryje, pięknie zasytga i nie odcina się :) 

Re: KOREKTOR POD OCZY .

Ten Collection Lasting Perfection faktycznie jest dobry? Nada się też na powiekę?

Re: KOREKTOR POD OCZY .

O Collection słyszałam duuuużo pozytywnych opinii, aż dziw że jeszcze go nie wypróbowałam ;p 

Re: KOREKTOR POD OCZY .

Również słyszałam wiele pozytywów o Collection, no i oczywiście Catrice. :)

Re: KOREKTOR POD OCZY .

O Collection słyszałam duuuużo pozytywnych opinii, aż dziw że jeszcze go nie wypróbowałam ;p 

2016-09-23 15:31:15 autor AniaLadyMakeUp

Będzie w asortymencie sklepu? :3

Re: KOREKTOR POD OCZY .

plynny z catrice

Re: KOREKTOR POD OCZY .

Rimmel match perfection:)

Re: KOREKTOR POD OCZY .

catrice

Re: KOREKTOR POD OCZY .

Catrice 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: