Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 366
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

nie miałam i chyba bym się nie odważyła

nie robilam i nie bede, sa wieksze zmartwienia :)

Re: Powiększenie biustu

nie robilam i nie bede, sa wieksze zmartwienia :)
2016-02-12 22:26:53 autor elibeli

Zgadzam się 

Re: Powiększenie biustu

bałabym się

Re: Powiększenie biustu

jestem za

Może chciałabym mieć większe piersi, ale wiem, że nie dadzą mi szczęścia, więc się tym nie przejmuję. :)

Re: Powiększenie biustu

Też bym się bała 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

A nie lepiej zamiast powiększać to masować, dbać i ujędrniać? Jak byłam w ciąży i połogu to nienawidziłam swojego biustu. A wszystko wróciło do normy. Pomogła akceptacja, masaże wodą i dobre kosmetyki Mama Care Efektimy.

Re: Powiększenie biustu

Gdybym miała dużo pieniędzy pewnie bym myślała nad powiększeniem i ujędrnieniem piersi. Cóż, po dwójce dzieci u mnie z piersiami szału nie ma :/ grawitacja działa :( Wiem, że istnieje również cała masa tabletek, które mają nie tyle powiększać co również ujędrniać piersi. Natomiast z tego co wyczytałam usunięto reklamę nie jestem do końca przekonana o ich skuteczności. Ktoś jeszcze próbował z tabletkami? Były jakiekolwiek efekty?

Re: Powiększenie biustu

Ale czego się boicie? Powiem szczerze, że ja zawsze o tym marzyłam, bo moje piersi, a raczej ich brak był moim kompleksem. Ważne, żeby racjonalnie wybrać klinikę i chirurga, ja swojego długo szukałam i trafiłam do dr Anny Olender. Jeśli zdecydujecie się już na taki zabieg, nie bójcie się pytać, mówić wprost na czym Wam zależy, bo wiadomo, że to nie jest tani zabieg i wiąże się z nim późniejsze życie :) Ja jestem zadowolona z decyzji i wyboru :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: