Prezent dla Niego

  • 2015-12-23, o 15:18
  • 31
  • 7 086
  • 26
  • 26

Re: Prezent dla Niego

Gra

Re: Prezent dla Niego

perfumy

gra

prezent

Ja trochę z innej beczki. Prezent dla niego ale dla przyjaciela, który robi parapetówkę. Myślicie że taka oryginalna wycieraczki z logo to dobry pomysł? Chodzi mi o coś takiego: usunięto reklamę

Re: Prezent dla Niego

Zbliża się dzień chłopaka i chciałabym swojemu chłopakowi kupić coś z tej okazji. Na początku pomyślałam o kosmetykach, ale zrezygnowałam z tego pomysłu, bo szybko je zużyje, a ja wolałabym, żeby prezent miał na dłużej i mu o mnie przypominał. Myślę o takim klasycznym prezencie jakim jest skórzany portfel. Na pewno bardzo by mu się przydał, bo jego trzyma się na ostatnich nitkach i zaczynają wypadać z niego pieniądze. Zastanawiam się nad tą ofertą usunięto reklamę . Portfeli jest bardzo dużo, mają różne kolory, modele i nie mogę zdecydować się na jeden konkretny model. Możecie mi napisać, czy wygodniej nosi się większy ale cieńszy, czy mniejszy ale grubszy? Ja sąma mam olbrzymi portfel, który ma w zasadzie rozmiar torebki i nie przeszkadza mi jego wielkość, ale faceci potrzebują takie rzeczy inaczej i często noszą portfele w spodniach.

Re: Prezent dla Niego

Moja koleżanka kupiła swojemu chłopakowi poduszke z napisem który sama wymyśliła wiec myślę ze to cos oryginalnego i pożytecznego:)

Re: Prezent dla Niego

moim zdaniem najelpszym prezentem będzie gra, chłopcy lubią grać całymi dniami :/

perfumy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prezent dla Niego

Cześć.

Fajna, modna koszula zawsze się sprawdza.

Pozdrawiam

Re: Prezent dla Niego

Myślę, że można kupić film wojenny np. "Snajper" lub "Ocalony". Sam oglądałem to mogę polecić :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: