Promocja rossman

  • 2016-09-24, o 23:16
  • 12
  • 2 993
  • 11
  • 9

Promocja rossman

co powinnam ciekawego kupic na zbliżających się promocjach w rossmanie? :) jakies "must have"?

Re: Promocja rossman

Zależy od twoich preferencji. :) Ja osobiście odpuszczam, bo mam wszystko, ale kupiłabym Bourjois Healthy Mix, róże Wibo, rozświetlacz Wibo i/lub Lovely, maskarę L'Oreal z serii Volume Million Lashes, żel do stylizacji brwi z L'Oreal. :)

Re: Promocja rossman

A maskary Lovely ile wtedy kosztują?

Re: Promocja rossman

Moim zdaniem najlepiej kupić kosmetyki droższe, których nie kupiloby się za normalna cenę, ja osobiście chce kupić balsamy do ust, tusz do rzęs z loreala, maybelline, korektor z rimmela match perfection(słyszałam ze jest cudowny) rozswietlacze z lovely i wibo, odzywke do rzęs z eveline i jeszcze sporo rzeczy:)

Re: Promocja rossman

kiniaa19 dokładnie nie wiem ale pewnie około 5-6 złotych. 

Re: Promocja rossman

rozświetlacz Lovely

Re: Promocja rossman

co warto kupić podczas tej promocji? Co jest najbardzoej opłacalne?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Promocja rossman

Tusz z loreala

Re: Promocja rossman

Możesz kupić sobie to na co miałaś ochote przed promocja ale wtedy wydawało się to za drogie ;) teraz prawie połowe taniej :)

Pozdrawiam.

Re: Promocja rossman

Moim zdaniem najlepiej kupić kosmetyki droższe, których nie kupiloby się za normalna cenę, ja osobiście chce kupić balsamy do ust, tusz do rzęs z loreala, maybelline, korektor z rimmela match perfection(słyszałam ze jest cudowny) rozswietlacze z lovely i wibo, odzywke do rzęs z eveline i jeszcze sporo rzeczy:)
2016-09-25 18:47:05 autor Biolx

 

Zgadzam się w 100%:)

Re: Promocja rossman

podkład rimmel lasting finish :P tusz bourjois z tym lusterkiem ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: