Jak się odchudzać zdrowo?

  • 2011-11-01, o 17:39
  • 219
  • 101 195
  • 121
  • 157

Odchudzanie

Zdecydowanie nie zgodzę się z opiniami że ćwiczenia są najważniejsze w odchudzaniu jak tu niektórzy pozwolili sobie napisać. Od zawsze najważniejsza była, jest i będzie DIETA. Dopiero po niej warto dokładać ruch. Różnego rodzaju ćwiczenia / aktywność fizyczną. Ona również musi zostać dopasowana do naszej diety. 

Skuteczne Tabletki Na Odchudzanie Novoslim w bionature.pl: rabat 5% KOD: 3dfh5

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Najważniesze jest stosowanie zdrowej zbilansowanej diety, dostarczać organizmowi niezbędnych substancji odżywczych w zdrowych produktach, cukier zamienić na ksylitol lub erytrytol, sól zwykłą na sól himalajską, słodycze i niezdrowe chipsy- na jagody goji, morwę suszoną, nasiona chia, suszone owoce, chipsy kokosowe, prażone migdały z ksylitolem, słodzone soki na 100% soki owocowe, oczywiście warto wprowadzić trochę ruchu w nasz tryb życia, nie dość że schudniemy to nasze sampoczucie będzie o niebo lepsze;-)

Ja we wszystkie wymienione produkty kupuje na stosiku Wiecej niż eko usunięto reklamę

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Yyyyyy szok i LOL dla "WandaO" bo przedewszystkim trzeba trenować i mimo że dieta jest ważna to efekty odchudzania dietą będę niewiele ładniejsze o ile nie będą gorsze niż przed odchudzaniem. Od samej diety skóra robi się obwisła a dzięki treningom podkręca się metabolizm, mamy więcej energii do życia a codzienne czynności nie męczą nas aż tak bardzo. Mój trener z Saturn Fitness ułożył mi super trening a że lubię gotować i wymyślać różne rzeczy w kuchni to wymieniamy się przepisami na zdrowe jedzienie i corazbardzoej chudnę. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i prowadzić aktywny tryb życia a super figura będzie skutkiem ubocznym.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Ja mam dobry sposób na zdrowe odchudzanie, a jest to ruch, zdrowa dieta i ćwiczenia, ale to wszystko z pomocą trenera personalnego:

usunięto reklamę . Ułożył on dla mnie indywidualny plan ćwiczeń, dopasował mi dietę, ale też pokazał, jak się zdrowo odżywiać. Dzięki temu już schudłam parę kilogramów i mam lepsze samopoczucie oraz kondycję.

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Witajcie.

Rozsądna konsupcja uwzględniająca umiar i dużo ruchu- inna recepta na mniejsze rozmiary nie ma.

Trzymam kciuki!

Zrównoważona zdrowa dieta

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Zrównoważona zdrowa dieta
2016-10-11 18:50:16 autor karx

Wlasnie tak, na poczatku postarać sie jeść mniej niz zwykle a pozniej sam przyjdzie nawyk:)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i prowadzić aktywny tryb życia a super figura będzie skutkiem ubocznym.

2016-05-15 16:10:34 autor kankinka

Dokaldnie:)

Re: Jak się odchudzać zdrowo?

stopniowo i nie na raz

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: