Nawilżający balsam do ciała

  • 2015-11-07, o 10:53
  • 70
  • 27 213
  • 38
  • 51

evere

Dove

Re: Nawilżający balsam do ciała

Są naprawdę fajne od Floslek.

Re: Nawilżający balsam do ciała

fajne sa te w sprayu z vaseline

Re: Nawilżający balsam do ciała

Ja z kosmetyków do ciała na lato bardzo lubię takie z algami morskimi z bielendy, mam kremowe serum nawilżające i olejek do pielęgnacji z tej seriii. Dobrze sprawdzają się dla przesuszonej skóry, nawilżają i wygładzają, skóra jest miękka i gładka w dotyku

Re: Nawilżający balsam do ciała

Tutaj należy pamiętać,iż balsam nawilży nasza skórę tylko powierzchownie a jeżeli chcemy aby było to coś stałego i faktycznie skutecznego,to polecam kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu,naprawdę warto się nimi zainteresowac.

Re: Nawilżający balsam do ciała

Nivea granatowa, balsam wiesiołkowy Gal, balsamy z The Body Shop :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nawilżający balsam do ciała

Ja z kosmetyków do ciała na lato bardzo lubię takie z algami morskimi z bielendy, mam kremowe serum nawilżające i olejek do pielęgnacji z tej seriii. Dobrze sprawdzają się dla przesuszonej skóry, nawilżają i wygładzają, skóra jest miękka i gładka w dotyku

2016-06-23 01:02:42 autor Patrycja91

Bardzo dobra seria szczególnie jeżeli chcemy zregenerować skórę po lecie, po plażowaniu, po słońcu. Mam serum i balsam. Balsam stosuję na noc, bo trochę trwa zanim się wchłonie, a serum na dzień, bo po posmarowniu można dosyć szybko się ubrać i wyjść do pracy. 

Re: Nawilżający balsam do ciała

Kremowe serum do ciała z bielendy jest fajne, zastępuje mi ostatnio balsam

Re: Nawilżający balsam do ciała

Najlepsze nawilżenie miałam od Floslek.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: