Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

  • 2016-01-06, o 11:40
  • 150
  • 48 011
  • 105
  • 116

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

U mnie najczęsciej utrzymają się 3 tygodnie. Ostatnio też próbowałam ten nowej seri SEMI HARDI nie wiem czy znacie? Jest rewelacyjna. 

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

Testuje ostatnio pare kolorow od Claresy, bo dostalam od kolezanki, trzymaja po 3 tygodnie, fioletowy troche dluzej :D 

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

no nie wiem, trzymalabym je nawet i z 3 tygodnie, ale na widok odrostów noz mi sie w kieszeni otwiera :P wiec tak po 2 tygodniach zdejmuje ;) a uzywam hybryd z em nail ;) ogolnie sa trwale, bez problemu zdejmuje.

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

Trzymam 3 tygodnie bez problemu, jednak już widac odrosty. Jak mam bardzo ciemny lakier to zdejmuje po 2 tygodniach, jak jasny to przetrzymuje do 3 :)

Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jak byśmy byli nieśmiertelni.Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Éric-Emmanuel Schmitt

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

u rąk mam 3 tygodnie a u nóg ostatnio miałam około 6 :) Maluję lakierami z makear.

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

Z Semilaca trzymają mi się 3 tygodnie, trzymały by się dłużej gdyby nie odrosty, które odstraszają :) 

Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej...Janusz Leon Wiśniewski

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

u mnie podobnie ale jeżeli chodzi o paznokcie u nóg to aż sama byłam zdziwniona, w życiu bym nie pomyślała że będą się trzymały 6 tyg :) 

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

Ja poprzednie hybrydy zmieniałam po trzech tygodniach. Odrost był już nie do zniesienia ;p 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

Dziewczyny, które używały Claresy jak jest z ich pigmentacją i zdejmowaniem? :)

Re: Jak długo utrzymują się wasze hybrydy na paznokciach ???

Ostatnie trzymały mi się 3 tygodnie i myślę, że trzymałyby się jeszcze dłużej ale niestety odrost... więc musiałam robić na nowo

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: