jaki wybrać odcień podkładu?

  • 2015-05-22, o 10:39
  • 91
  • 43 521
  • 55
  • 59

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Witam. Jestem zainteresowana podkładem ale nie wiem dokładnie jaki odcień. Używam Helathy Mix 51. Czy byłaby możliwość porównania kolorów helathy mix 51 i podkładu MAP 2y i 2nb?

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Jeśli chodzi o Healthy Mix 51 najbardziej zbliżonym kolorem jest 1B, jednak wypada on odrobinę jaśniejszy. 

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Witam.

Jaki odcień jest najbardziej podobny do Maybelline affinitone creamy beige?

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Witam, od dłuższego czasu planuję zakup tego podkładu ale ogólnie mam bardzo duży problem z doborem odcienia. Cieższe podkłady używam w zimie, jestem strasznym bladziochem. Używam color stay kolor 150 buff. Używałam też Ivory 110 ale wydawał się troche za jasny i za różowy więc wolę 150. Który odcień będzie najlepszy?

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Do 150 nie ma niestety idealnego koloru Map. Najbardziej zbliżonym jednak jest 1NB z tym że może on wypadać odrobinę jaśniejszy niż 150 Revlon :) 

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Witam, jaki powinnam dobrac odcien podkladu jesli na codzien uzywam rimmel match perfection 400 ?

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

Dzień dobry,

proszę o poradę Pani Aniu. Jaki kolor podkładu wybrać, jeśli teraz używam Astor Mattitude w kolorze 091 Light Ivory i jest on dla mnie odrobinkę za ciemny, a może zbyt żółty? Sama nie wiem... Mam cerę naczynkową i ogólnie jestem bladziochem :| Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego koloru.Pozdrawiam :)

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

andzialbn a czy jest jakiś podkład, który pasował Pani idealnie? :-)

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

No właśnie jeszcze na taki nie trafiłam... Ten Astora jest jak do tej pory najlepszy, na zimę jest jednak zbyt ciemny/żółty... Może coś chłodniejszego czy jaśniejszego? Nie znam się i nie wiem nawet jaka tonacja jest odpowiednia dla cery jasnej i naczynkowej... Proszę o poradę, a może dzięki Pani w końcu trafię na mój podkład idealny :)

Re: jaki wybrać odcień podkładu?

myślę,że 1B u mnie wygląda znakomicie. Jednak po 2godzinach wszystko zaczyna się strasznie świecić. Jedynym sposobem na to jest puder matujący z Annabelle Minerals naprawdę działa cuda! 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: