Jaki krem na zmarszczki??????

  • 2015-12-14, o 22:48
  • 74
  • 22 612
  • 67
  • 64

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

To zależy od wieku i zapotrzebowania

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

dr orgainica snail cream - krem ze śluzu ślimaka polecam

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Obecnie uzywam na dzien i na noc bielendowskich Alg Morskich- dobrze nawilżają i dzialaja antystarzeniowo :) zbyt wczesnie by mowic o efektach, bo uzywam od niedawna. Ale skora jest widocznie napieta i bardzo miekka- jak pupa niemowlaka :P

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Ja używam kremu LIftactive Supreme od Vichy. Wypróbowywałam na sobie jak na doświadczalnym króliku kosmetyki krajowe, zagraniczne, te z drogerii, z apteki, z hipermarketu, z najniższej, średniej i najwyższej dostępnej mi półki i dopiero ten kosmetyk zaspokoił moje potrzeby, czyli wygładził skórę, dał efekt świeżej, wypoczętej, zdecydowanie "młodszej" ale zdrowej, naturalnej cery. 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Obecnie uzywam na dzien i na noc bielendowskich Alg Morskich- dobrze nawilżają i dzialaja antystarzeniowo :) zbyt wczesnie by mowic o efektach, bo uzywam od niedawna. Ale skora jest widocznie napieta i bardzo miekka- jak pupa niemowlaka :P

2016-05-31 10:35:58 autor camilla88

 Z tej serii Bielendy też mam krem i serum lipidowe, ale jak to przy nowościach trudno jest od razu napisać pozytywna opinię, chociaż moje pierwsze wrażenie nt. serum i kremu jest bardzo pozytywne, bo dają potężną dawkę nawilżenia i trochę wygładzają cerę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Od kilku miesięcy towarzyszy mi serum liftactive supreme od vichy. Polecam

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Wypróbuj sobie krem marki It's Skin. 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

@Margareta ja też wypróbowałam to serum i widzę zdecydowaną poprawę stanu skóry! Jest wyraźnie ładniejsza, jędrniejsza a zmarszczki spłycone! 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

A mi jakoś te wszystkie kremy od Vichy nie podpasoway. Może dlatego,że zawierają w sobie sporo silikonów, które mnie po prostu zapychają ? Stara sie obecnie zdrowo odżywiać. uprawiać sport.Wiadomo,że zły styl życia pojawia się na twarzy i widać jak ktoś o siebie nie dba. 

Jeśli natomiast chodzi o kosmetyki przeciwzmarszczkom to mogę polecić serum Richevon. Bardzo fajne serum, naturalne. Używam  bo ukończyłam już 29 lat i zaczynają mi się pojawiać pierwsze zmarszczki. Krem ten niesamowicie wygladza skórę a co najważniejsze nie zapycha bo nie zawiera w sobie silikonów czy innych wypełniaczy ale na ich miejscu aktywne skłądniki. 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Ja bardzo lubię vichy i obecnie używam Slow Age. Świetny krem na pierwsze zmarszczki. Dostałąm próbkę w aptece i się zakochałam szczególnie w zapachu. Kupiłam buteleczkę, jest super - forma nakładania z dozownikiem - najlepsza! Zapach, wchłanianie wszystko na plus.

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: