Puder idealny poszukiwany!

  • 2016-07-31, o 19:37
  • 94
  • 30 781
  • 64
  • 61

Puder idealny poszukiwany!

Dziewczyny szukam pudru, konkretnie rozświetlającego. Zależy mi na jakosci, ale też chciałabym móc go odpowiednio dobrać. Macie jakieś sprawdzone? Będę wdzięczna za rady i wszelkie polecenia. :)

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Puder idealny poszukiwany!

Zerknij na sypki puder VIpery odbijający światło :) 

Re: Puder idealny poszukiwany!

ja cenie sobie produkty jednej marki...znajdziesz tutaj szeroki wybór, do tego aktualnie w promocyjnych cenach.http://www.rossmann.pl/produkty/loreal-paris,335 Jestem zadowolona z jakości i efektów jakie dają te kosmetyki, aczkolwiek każda musi metodą prób i błędów wybrać coś dla siebie...poszukuj,sprawdzaj bo nie ma to jak przetestowac na swojej własnej skórze;)

Re: Puder idealny poszukiwany!

ja mam z wibo, tani i dobry

Re: Puder idealny poszukiwany!

Kiedyś czytałam pozytywną opinię o rozświetlającym ze Sleeka, ale niestety ja nie pomogę za bardzo, gdyż sama używam matujących :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Puder idealny poszukiwany!

Sczerze powiedziawszy właśnie zastanawiałam się nad Loreal'em, bo mam sentyment do kilku ich kosmetyków. Ostatnio widziałam reklamę w tv a w niej nową wersję podkładu true match i właśnie puder rozświetlający. Czy któraś z Was już go może testowała?

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Puder idealny poszukiwany!

ja go mam i bardzo sobie chwalę, bo o tym mowa, tak? Fajnie rozświetla, nie osypuje się, jestem zadowolona.

Re: Puder idealny poszukiwany!

Moim ulubiencem stał się puder Sephora MicroSmooth, polecam poszukac u nich rozświetlajacego

Re: Puder idealny poszukiwany!

Tez widziałam reklamę i powiem szczerze, że muszę go poszukać w drogeriach :D Bo poszukuję czegoś dbrego do przetestowania strobingu. Nie wiem czy któaś z Was słyszała o tej metodzie. A jeżeli się nie osypuje to będzie na pewno dobry, Jest do każdej karnacji czy są dwa, trzy kolory?

Re: Puder idealny poszukiwany!

To ja może też kupię sobie puder z Loreal :D jeżlei się nie osypuje to biorę w ciemno :) bo mi jakoś wszystkie ostatnio się trafiały takie co się osypują strasznie :( i jak tu mam ładnie wyglądać, jak mi wszystko z twarzy się osypie na bluzkę np? :/

Re: Puder idealny poszukiwany!

ja go mam i bardzo sobie chwalę, bo o tym mowa, tak? Fajnie rozświetla, nie osypuje się, jestem zadowolona.

2016-08-26 23:54:11 autor hunny

Właśnie o tym z Loreal'a pisałam, gdzie go kupiłaś? I ile kosztował? :) 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: