Rozstępy - pomocy!

  • 2016-08-03, o 11:30
  • 11
  • 5 639
  • 10
  • 9

Rozstępy - pomocy!

Produkt na rozstępy do 50 zł?

Ostatnio używałam Bio-Oil, ale nie widzę żadnych rezultatów.:(

Re: Rozstępy - pomocy!

właśnie miałam pisać że dużo osób poleca Bio-Oil, niestety o niczym innym nie słyszałam.. :)

Re: Rozstępy - pomocy!

Ja uzywałam Bio-Oil i Palmers i tez bez rezultatów. Od mamy w prezencie dostałam Vita Cura Oil od Repechage. Wiem, że cen prezentów się nie sprawdza, ale nie mogłam się oprzeć - ok 160 zł [!]. Cena nie mała . Ale używam go od 4 miesięcy (bardzo wydajny, bo nadal mam około połowy) i jest różnica. Wart był swojej dość wygórowanej ceny. Do wmasowywania produktu dołączyłam masażer, kupiłam go w Rossmannie za ok 15 zł.

Re: Rozstępy - pomocy!

Bardzo dobrze działa kurcja przeciw rozstępom z serii Mama Care efektima.

Re: Rozstępy - pomocy!

Są białe blizny? To neistety ale tylko dermatolog i fachowa kuracja. Też mam takie ślady:(

Re: Rozstępy - pomocy!

nie mam z tym problemu:))

Re: Rozstępy - pomocy!

Ja mogę polecić serum na blizny i rozstępy od Avy. U mnie sprawdził się on rewelacyjnie :) Po dwóch miesiącach regularnego stosowania, po rozstępach nie było już praktycznie śladu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Rozstępy - pomocy!

Nigdy nie miałam, wiec nie wiem co może pomoc:(

Re: Rozstępy - pomocy!

Zależy jakie masz te rozstępy, w początkowej fazie jakieś maści pomogą, ale na takie stare (czyli już nie czerwone) to nie wiem. Może dermatolog, albo medycyna estetyczna.

oxy-odchudzanie.pl

Re: Rozstępy - pomocy!

Dobrze działa kuracja przeciw rozstępom z serii Mama Care Efektimy. Mi uratowała życie po bliźniaczej ciąży.

Re: Rozstępy - pomocy!

Stretch free Floslek, genialna sprawa.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: