co polecacie na nadmierne pocenie?

  • 2016-06-15, o 15:30
  • 43
  • 14 373
  • 35
  • 36

co polecacie na nadmierne pocenie?

jak w temacie. Jak wy to przezywacie?

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

pije suszona szalwie, lekko sie ubieram

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

Może być też wanna z kąpielą w korze dębowej. Ale najlepsze co moge polecić to Electro Antiperspirant. Mi po prostu zmienił życie. electroantiperspirant.pl/jonoforeza-electro-antiperspirant-cena-zamowienie

tu jest filmik na youtube który pokazuje że to prawda .youtube.com/watch?v=yoE3EOY6ZLw

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

pije suszona szalwie, lekko sie ubieram

2016-06-20 17:35:47 autor werajanczuk

szałwia pomaga?

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

Ja mam ogromny problem z poceniem sie od czasu ciazy :/ czyli juz dobrze ponad 2 lata, nawet zima sie strasznie pocialam :/ niestety u mnie tylko dobry antyperspirant sie sprawdzil...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

Ja jak się nadmiernie pociłam to kupiłam sobie Ziajowski Bloker i naprawdę pomógł. Ziaja mi sie raczej kojarzy z delikatną firmą i myślałam, że to będzie kolejny antyperspirant z serii "spocę się, ale nie będę śmierdzieć" :P Ale na szczęście się myliłam. Jest tani i nie podrażnia skóry jak niektóre tego typu antyperspiranty. Oczywiście nie podrażnia pod warunkiem, że się go nie używa na świeżo ogoloną skórę :) Jakby co Ziaja ma dużo antyperspirantów, nie wiem jak jest z innymi, bo nie próbowałam, ale bloker polecam z całą stanowczością :) https://e-ziaja.com/pl/blog/16_B%C4%85d%C5%BA-aktywna---czuj-si%C4%99-pewnie-.html

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

Na pewno pomoże bloker potu, różne firmy go robią, blokery są w bardzo zróżnicowanych cenach, na każdą kieszeń. Ich minusem dla mnie jest to, że nie mogę ich za często stosować, bo podrażniają mi skórę pod pachami.

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

A co sądzicie o Ałunie? Moim zdaniem jest bardzo skuteczny i do tego także nei podraznia, co uważam zdecydowanie z ajego największy atut, zaletę.

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

Kup bloker, albo specjalnie preparaty z apteki:)))

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

Tylko nie te tabletki z reklam, bo w ogóle nie działają. Serio

Re: co polecacie na nadmierne pocenie?

Tylko nie te tabletki z reklam, bo w ogóle nie działają. Serio

2016-10-13 03:59:13 autor Lisia

zgadzam się:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: