Krem na dzień pod makijaż

  • 2016-02-29, o 19:10
  • 66
  • 25 514
  • 49
  • 52

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja używam kremu Vichy liftactiv supreme - ma też działanie liftingujące i spłycające zmarszczki. Zawsze nakładam pod makijaż i nigdy nie miałam problemów z utrzymaniem makeupu. 

Re: Krem na dzień pod makijaż

Algi morskie z bielendy to chyba nowość, nie probowałam Osobiście uzywam Make Me Bio, krem na dzień do cery tlustej i mieszanej. Ma delikatny zapach, nie zapycha cery, skóra się nie świeci, nakładam na to make-up i cera się nie świeci. Czasem mozna upolowac jakies promocje i kupic kremik w dobrej cenie:D

Re: Krem na dzień pod makijaż

Ja używam La Roche Posay  z wodą termalną o ile dobrze pamiętam. Baaardzo wydajny i wchłania się w sekundzie, a do tego fajnie działa także polecam :-)

Re: Krem na dzień pod makijaż

Re: Krem na dzień pod makijaż

W każdej aptece, gdzie są dostępne kosmetyki Vichy możecie poprosić o próbki - ja tym sposobem znalazłm super krem dla siebie :) Nie bójcie się o nie pytać, bo to po to są próbki - aby z nich korzystać. Warto przetestować kosmetyk zanim kupi się pełnowymiarowe opakowanie.

Re: Krem na dzień pod makijaż

Też używam La Roche Posay, a dokładniej Effeclar H, niby tylko 40ml, ale naprawdę wydajny. Lekki, bardzo dobrze się wchłania i świetnie nawilża cerę.

Re: Krem na dzień pod makijaż

W każdej aptece, gdzie są dostępne kosmetyki Vichy możecie poprosić o próbki - ja tym sposobem znalazłm super krem dla siebie :) Nie bójcie się o nie pytać, bo to po to są próbki - aby z nich korzystać. Warto przetestować kosmetyk zanim kupi się pełnowymiarowe opakowanie.

2016-07-15 14:56:27 autor Marisol

Marisol swoją przygodę z marką Vichy zaczęłam właśnie od próbek. Trochę się ich naszukałam, bo w małych miejscowościach, a przynajmniej w mojej panie farmaceutki nie są specjalnie chętne do ich dawania, tzn twierdzą, że ich nie mają, że są tylko w wybranych aptekach. W większym mieście otrzymałam je bez problemu. Widzę, że używamy kosmetyków z tej samej linii - nie zamieniałabym ich za żadne skarby. Pod makijaż idealnie się nadają, bo nie rolują i nie ważą podkładu. Skóra jest świeża i promienna przez cały dzień.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na dzień pod makijaż

Używałam kiedy Vichy Aqualia Thermal ale bardziej służy mi ten, którego używam teraz z La Roche 

Re: Krem na dzień pod makijaż

Używałam kiedy Vichy Aqualia Thermal ale bardziej służy mi ten, którego używam teraz z La Roche 

2016-07-28 09:40:21 autor AniaLadyMakeUp

Aniu, prawdę mówiąc nie znam marki, o której wspominasz, mimo,że o niej słyszałam. Podczas moich kosmetycznych poszukiwań, zrezygnowałam z kosmetyków drogeryjnych i przeszłam na apteczne. Wśród bogatego asortymentu wybrałam właśnie Vichy i jak do tej pory dobrze mi służą. Nie czuję potrzeby zamiany na inne. Marka ma ugruntowaną pozycję na rynku, popartą długoletnim stażem i zadowoleniem klientów, czym też się kierowałam. Lubię wcześniej poczytać o kosmetyku, który mam zamiar kupić. Podoba mi się to, że zawiera wodę z Vichy i, że nie znajdę w nich parabenów, których tak nie lubiłam w produktach wielu drogeryjnych marek. Przez nie moja cera szalała, a teraz jest ukojona, nawilżona i wygładzona. Zyskała nowe życie, dlatego zostaje wierna mojej zaufanej marce.

Re: Krem na dzień pod makijaż

Używam AlantanDermoline (niebieski). Dostępny w aptekach za około 9 zł. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: