Nadwrażliwość zębów

  • 2016-07-26, o 09:29
  • 7
  • 3 815
  • 9
  • 7

Nadwrażliwość zębów

Kilka tygodni temu wybielałam zęby u stomatologa, aby mieć piękny uśmiech na swoim własnym ślubie. PO kilku dniach pojawiła się nadwrażliwoś, skonsultowałam się z dentystą który robił mi ten zabieg i polecił stowowanie pasty lacalut ale nie daje żanych rezultatów. Czy macie jakieś inne sprawdzone pasty lub sposoby jak się pozbyć nadrważliwości??

Re: Nadwrażliwość zębów

W aptece popytaj albo szybciej w necie w sklepie stomatologicznym jest dział "nadwrażliwość zębów"

Re: Nadwrażliwość zębów

Może spróbuj z Elmex albo Kin Sensi. Używałam obu i mi pomogły :)  

Re: Nadwrażliwość zębów

Ja używam sensodyne i u mnie zdaje egzamin. Popytaj w aptece, na pewno dobrze doradzą :)

Re: Nadwrażliwość zębów

u mnie jak na razie działa kin,wcześniej używałam sensodyne i też się sprawdzał,musisz popróbować,idź do apteki na pewno dobrze ci tam doradzą

Re: Nadwrażliwość zębów

Ja używam colgate dla wrażliwych zębów. Jestem zadowolona

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nadwrażliwość zębów

a czy nie lepiej najpierw zapytać dentysty co stosować? chociaż w sumie teraz jest tyle tego na rynku że jest w czym wybierać. Ja ostatnio zapytałam w aptece i pani polecała mi sensodyne i kin sensi - ponieważ kiedyś używałam tej pierwszej ale chciałam spróbować czegoś nowego więc wzięłam tą sensi i chyba jest ciut lepsza - u mnie działa. 

Re: Nadwrażliwość zębów

Warto skonsultować się z dentystą. Mnie po wybielaniu polecił specjalne nakładki z żelem łagodzącym.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: