Minerałki Annabelle minerals

  • 2016-01-21, o 13:44
  • 44
  • 14 198
  • 33
  • 39

Re: Minerałki Annabelle minerals

Też nigdy nie używałam, ale jakoś mnie marka nie przekonuje

Re: Minerałki Annabelle minerals

Nie uzywam niczego tej firmy. Mi sie marzą meteoryty z guerlain, ale cena powala :(

Re: Minerałki Annabelle minerals

już zamówiłam na próbę kilka produktów z annabelle zobaczymy jak będą się sprawowoały :) Nie są one drogie wiec warto spróbować a czytałam i mają dobre opinnie. 

Re: Minerałki Annabelle minerals

na facebook przeczytałam że od dzisiajw Warszawie jest kolejny otwarty sklep z produktami annabelle ;) Spodobał mi się puder, w weekend pójdę zobaczę co mają jeszcze fajnego.

Re: Minerałki Annabelle minerals

A ja miałam! Z Annabelle Minerals kupiłam swój pierwszy podkład mineralny, a konkretnie podkład kryjący o odcieniu beige fairest bo mam jasną karnację. Odcień fajnie się komponował z moją karnacją no i podkład sam w sobie bardzo delikatny i przyjazny dla skóry na buzi. Wszystko wyglądało bardzo naturalnie i te podkłady mineralne są super wydajne.

2016-06-29 22:30:38 autor florella

a gdzie kupujesz te podkłądy annabelle minerals? Z chęcią bym wypróbowała bo na tymowe podkłądy moja skóra róznie reaguje, mam plamki, jest strasznie wysuszona...

2016-07-03 21:49:12 autor gabryśka

kupuje na ich stronie eshopannabelle (nie wiem czy tu mozna podawać linki, jak skopiujesz to w google to Ci wyskoczy). Tam możesz sobie zamówić tzw próbki czyli poprostu małe ilości i przetestowac czy dobry odcień czy w ogóle kosmetyk Ci pasuje itd :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

uwielbiam te kosmetyki:)

Re: Minerałki Annabelle minerals

oststnio zakupiłąm sobie primer z AM, dzięki niemu makijaż utrzymuje się jeszcze dłużej ;)

Re: Minerałki Annabelle minerals

już zamówiłam na próbę kilka produktów z annabelle zobaczymy jak będą się sprawowoały :) Nie są one drogie wiec warto spróbować a czytałam i mają dobre opinnie. 

2016-07-08 13:15:55 autor gabryśka

 

Daj znać jak przetestujesz:)

Re: Minerałki Annabelle minerals

Ja od dłuższego czasu używam Annabelle Minerals i muszę przyznać, że nie wyobrażam sobie makijażu bez ich podkładu i pudru. Oba kosmetyki mają świetną konsystęcję i łatwo się nakładają.  Podkład bardzo długo wytrzymują na twarzy po wcześniejszym nałożeniu pudru.(h)

Re: Minerałki Annabelle minerals

uwielbiam podkład kryjący:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: