Krem na zrogowaceniap

  • 2015-12-25, o 00:37
  • 38
  • 13 031
  • 21
  • 32

Re: Krem na zrogowaceniap

Ja pamiętam że z takich kosmetyków do stóp miałam kiedyś bardzo fajny peeling i preparat zmiękczający zrogowaciała skóre, z bielendy, ta seria nazywała się jakoś Happy End. Do tego codziennie krem do stóp i po paru tygodniach widać znaczną poprawę

2016-01-29 23:49:03 autor Patrycja91

 

Teraz ta firma ma nową serię kosmetyków do stóp i do dłoni - Comfort. Ma w niej maskę eksfoliującą przeciw zrogowaceniom. uzywam na noc i zakładam bawełniane skarpetki, po paru zastosowaniach już widac dużą poprawę.

Re: Krem na zrogowaceniap

jak bedziesz wybierała coś z serii comfort to polecam skarpetki z mocznikiem, bardzo dobrze radzi sobie z popękanymi piętami 

Skarpetki złuszczające z purederm :)
K.K.

Re: Krem na zrogowaceniap

Skarpetki zmiękczające z serii Comfort z maścią z 20% mocznikiem, która regeneruje popękane miejsca i jednocześnie redukuje zgrubienia.

Re: Krem na zrogowaceniap

Skarpetki zmiękczające z serii Comfort z maścią z 20% mocznikiem, która regeneruje popękane miejsca i jednocześnie redukuje zgrubienia.

2017-07-22 10:20:34 autor zuzka87

Skarpetki rzeczywiście potrafią zdziałać cuda. Potem warto zaopatrzyć się w dobry krem nawilżający

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem na zrogowaceniap

happy per aqua floslek, albo ich żel z aloesem

Skarpetki złuszczające to prawdziwe wyzwanie, skóra będzie schodziła tygodniami, bólu przy tym troszkę też jest. Ja wolę codzienną pielęgnację nagietkowym kremem do stóp marki Hildegard Braukmann. Nie mogę pozwolić sobie na pójście do pracy z placami odrywającej się skóry, a tak jest po tych skarpetkach.

Re: Krem na zrogowaceniap

krem dernilan z apteki, nawet mocne zrogowacenia usunął mi w kilka dni :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: