Jak dbacie o swoje pięty ?

  • 2016-01-13, o 22:26
  • 59
  • 18 718
  • 35
  • 36

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

ja mije pięty peelinguję, usuwam twardy naskórek za pomocą taki do pięt,a nastepnie nawilżam kremem do pięt, są po takim zabiegu jak nowe, szkoda że to takie czasochłonne jest

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

Wcieram obsesyjnie krem. Teraz sprawdzam z dobrymi rezultatami Dr. Stopę od Floslek.

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

Gruboziarnisty peeling i krem z 30% mocznikiem. Tak z 2-3 razy w tygodniu. Pięty są w dobrej formie, ale nigdy nie miałam z nimi jakichś specjalnych problemów, nigdy też nie były popękane.

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

jest jest taki kremw aptece , musi być 30 % mocznika , popękanych jako tako nie mam , choc czasami sie zdarza . Najgorsze ze zaczęlam robić pedicuir . czyli robię sobie tą strugawką specjalna do pięt , a jak raz się zacznie to już ptem trzeba cały czas ;/

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

Mi na suche stopy i zrogowaciałe pięty pomaga krem z serii Comfort z bielendy, mam taki krem kompres zmiękczający. Smaruje nim stopy na  noc i najczęściej zakładam skarpetki, rano mam po tym gładkie stopy

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

A używała któraś z Was masek regenerujących tych w skarpetkach? Pomagają? 

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

Miałam skarpetki złuszczające różnych firm (Adwin Cosmetics, L'biotica, Bielenda), ale najbardziej podpasowały mi te ostatnie, stopy bardzo szybko były gładkie, a proces złuszczania nie był tak bardzo uciążliwy. Chociaż składy tych skarpetek w zasadzie są do siebie podobne.

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

Kupiłam jakiś czas temu maskę do stóp z Oriflame. Nałożyłam na noc dość grubą warstwę i nałożyłam skarpetki takie pielęgnacyjny. Rano stopy były cud miód także mogę ją polecić :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

Wcieram krem dr Stopa z Floslek, w końcu przestały pękać mi pięty.

Re: Jak dbacie o swoje pięty ?

robię pedicure okresowo i staram się codziennie na noc nakładać krem odżywczy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: