Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

  • 2016-01-15, o 08:06
  • 68
  • 27 417
  • 58
  • 51

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

polecam cetaphil

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Ja też Cetaphil EM:) Czsami mi się takie suche placki robiły na twarzy, na brwiach i policzkach głównie. A po tej emulsji nic a nic.

 

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Tez mialam problem z sucha skora :) i generalnie z doczyszczenie  jej :) zawsze mi te emulsje i kremowe konsystencje wydawaly sie za delikatne:) ale odkrylam magiczny czyszczacz- Clinique foaming sonic sope- taki w zielonej tubce. Bezzapachowy- wydajny jak stad to Istambulu, delikatny a skora wydaje sie doczyszczona ze az piszczy:) naprawde polecam z calym sercem. :)

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Bardzo fajny jest zel od bielendy expert czystej skory, nie podraznia, a mam bardzo wrazliwa cere :) dokladnie zmywa makijaz, idealnie odswieza :)

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Bardzo fajny jest zel od bielendy expert czystej skory, nie podraznia, a mam bardzo wrazliwa cere :) dokladnie zmywa makijaz, idealnie odswieza :)

2016-07-05 12:56:17 autor szalona20

 

Też go używam, ale nie codziennie, bo mam raczej suchą cerę, a do codziennej pielęgnacji mam płyn micelarny z tej samej firmy z serii algi morskie, jest delikatniejszy od żelu, dobrze zmywa makijaż i nie podrażnia oczu.

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Generalnie kupując kosmetyki w sklepach i drogeriach internetowych,to możemy liczyć na nizsze ceny i szeroki asortyment. Do skóry wrażliwej polecam te w 100% naturalne kosmetyki,moze są ciut droższe,ale odwdzięczają się wysoką jakością.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Ja też polecam Ziaję! :) W sklepie internetowym masz nawet zakładkę z kosmetykami dla cery wrażliwej :) No i jest 20% taniej niż w sklepie stacjonarnym :) 

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

miałam eksper czystej skóry 2-fazowy to był ok. Chociaz słyszałam ze olejki do demakijazu tez są dobre

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Dziewczyny, co myślicie o myciu twarzy wodą gazowaną? http://kobieco.pl/mycie-twarzy-woda-gazowana-naprawde-warto/ ponoć daje dobrego "kopa" jest jędrna i sprężysta... myjecie?

Re: Dobry żel do mycia twarzy dla cery wrażliwej??

Polecam Clinique sonic foaming facial soap :) jest bezzapachowe, doczyszcza w najlepszy sposob jaki kiedykolwiek widziałam :) jesli uzywam go pod prysznicem, to przy ocieraniu twarzy z wody martwy naskórek dosłownie roluje sie na twarzy. Wiem, ze to brzmi okropnie, ale må sie uczucie super oczyszczonej skóry, a przy tymi ogóle nie podrażnionej ani ściàgnietej. Jest dosyc drugie, ale meeeeeeega wydajne. Ja mam swoje dobre kilka miesięcy. Pozdrawiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: