czego uzywac najlepeij do demakjazu?

  • 2016-01-31, o 14:28
  • 60
  • 18 742
  • 48
  • 26

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

U mnie najlepiej sparawdza się płyn micelarny, używam naprzemiennie różne marki.

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Do demakijażu zawsze używam płynu micelarnego z garniera do cery normalnej i mieszanej. Wcześniej uzywałam różnych płynow, nawet tych dwufazowych, ale były zbyt ciężkie dla mojej trądzikowej cery. Odkąd przerzuciłam się na płyn micelarny, moja twarz się nie zapycha i nie wyskakują mi ropne zmiany. 

Ja używam micelarnego żelu nawilżającego BeBeauty z Biedronki (niebieskie opakowanie). Myje nim też całą buzię, jest świetny a oczy wcale nie szczypią (moje są bardzo wrażliwe).

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Ja mam bielendowski żel do mycia twarzy- expert czystej skory. Dokladnie zmywa makijaz i jest lekki, nie zapycha, nie wysusza. Wrecz przeciwnie, przestaly mi siie pojawiac wypryski od czasy, gdy go uzywam :)

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

U mnie dobrze sprawdzaja się mleczka od Ziaji. Tanie i skuteczne. 

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

ja lubię olejek do demakijażu z evree :)

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

słyszałam dużo dobrych opinii o evree będzie trzeba w końcu coś wypróbować :-)

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Micele :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Jak dla mnie najlepsze płyny micelarne to: z Biodermy sensibo czerwony i z Bielendy kojący płyn micelarny 3 w 1 z algmi morskimi. Oba bardzo fajne i wydajne, nie podrażniają i dobrze zmywają makijaż, nie szczypią w oczy czego bardzo nie lubię w niektórych płynach...

Re: czego uzywac najlepeij do demakjazu?

Ja mam bielendowski żel do mycia twarzy- expert czystej skory. Dokladnie zmywa makijaz i jest lekki, nie zapycha, nie wysusza. Wrecz przeciwnie, przestaly mi siie pojawiac wypryski od czasy, gdy go uzywam :)

2016-05-22 17:08:34 autor camilla88

a miałaś może ten do zagęszczanych rzęs ? bo chciałam go teraz kupić tylko zastanawiam się czy rzeczywiście nie spowoduje wypadania kepek

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: