Lekki krem z filtrem pod make up

  • 2013-09-20, o 11:09
  • 64
  • 27 299
  • 43
  • 52

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Na lato matujący do twarzy z serii bikini. Ma dobry filtr (30 lub 50), może nie jest super lekki, ale wchłania się prawie do matu i dobrze na nim trzyma się makijaż. Po paru godzina trzeba się przypudrować.

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

ja latem staram sie uzywam filtra 50, ale też stosuję kremy nawilżajace bo cera szybko sie wysusza, Ostatnio kupilam hydro serum algi morskie to efekt nawilżenia jest bardzo zadowalajacy

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

la roche posay ultralekki spf 50 naprawde jest ultralekki

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

la roche posay ultralekki spf 50 naprawde jest ultralekki

2016-06-20 17:26:44 autor werajanczuk

Można go stosować na plaży podczas opalania, dobrze zabezoieczy twarz przed słońcem?? Dodam, że mam wrażliwą i jasną cerę, niestety bardzo szybko na słońcu robi się czerwona i szczypie...

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Ja bardzo lubię i polecam krem z filtrem 50 z Ziaji - matujący :) Swietnie łączy się z różnymi podkładami i nie mam z nim problemu. Kosztuje coś ok 20zł

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Ja bardzo lubię i polecam krem z filtrem 50 z Ziaji - matujący :) Swietnie łączy się z różnymi podkładami i nie mam z nim problemu. Kosztuje coś ok 20zł

2016-10-19 08:56:16 autor iv90

tez go posiadam i jestem zadowolona

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Ja bardzo lubię i polecam krem z filtrem 50 z Ziaji - matujący :) Swietnie łączy się z różnymi podkładami i nie mam z nim problemu. Kosztuje coś ok 20zł

2016-10-19 08:56:16 autor iv90

Słyszałam o nim i chcialabym wyprobowac ale jakos ciagle zapominam jak juz mam okazje:) 

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Zgadza się z ziaji jest bardzo fajny, sama go mam i polecam:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Zgadza się z ziaji jest bardzo fajny, sama go mam i polecam:)
2016-10-20 18:25:58 autor Ladyxxx

 

Sadze to samo

Re: Lekki krem z filtrem pod make up

Zgadza się z ziaji jest bardzo fajny, sama go mam i polecam:)
2016-10-20 18:25:58 autor Ladyxxx

Zgadzam sie:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: