Lakiery hybrydowe od EM nail

  • 2016-06-17, o 13:40
  • 17
  • 19 752
  • 18
  • 17

Lakiery hybrydowe od EM nail

Uzywa któraś z was? Chcialam przerzucic się na hybrydy, bo normalne malowanie paznokci sie u mnie nie sprawdza- po kilku dniach a to zahacze, a to mi odprysnie. a nie mam tez tyle czasu, zeby co chwile zmywac, malowac itd. A sporo dziewczyn chwali sobie wlasnie hybrydy :) szperalam na necie i trafilam wlasnie na markę EM Nail :)  ceny dosc niskie, jak z jakoscia?? (happy)

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

hm, nie uzywalam tej marki, ale ceny przyznaję- faktycznie zachecaja do kupna :) tez rozgladam sie za nowymi lakierami do hybryd, bo obecne, ktorych uzywam nie robią szału :(

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

Używam i sa najlepsze wedlug mnie :D serio- dlugo sie trzymają, nic mi nie odpada z paznokcia i widze, ze nie niszczą plytki ( robie co jakis czas przerwę). moja kolezanka pracuje na tych lakierach w swoim salonie, a wiadomo ze  w salonach byle jakiego produktu uzywac nie beda :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

Używam i sa najlepsze wedlug mnie :D serio- dlugo sie trzymają, nic mi nie odpada z paznokcia i widze, ze nie niszczą plytki ( robie co jakis czas przerwę). moja kolezanka pracuje na tych lakierach w swoim salonie, a wiadomo ze  w salonach byle jakiego produktu uzywac nie beda :D

2016-06-19 11:21:52 autor agacia

a gdzie je mozna kupic? w drogerii czy online czy jak?

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

Używam i sa najlepsze wedlug mnie :D serio- dlugo sie trzymają, nic mi nie odpada z paznokcia i widze, ze nie niszczą plytki ( robie co jakis czas przerwę). moja kolezanka pracuje na tych lakierach w swoim salonie, a wiadomo ze  w salonach byle jakiego produktu uzywac nie beda :D

2016-06-19 11:21:52 autor agacia

a gdzie je mozna kupic? w drogerii czy online czy jak?

2016-06-19 23:11:20 autor domisel

 

Zamawiasz na stronie internetowej: https://em-nail.pl/pl/

Mam od nich juz sporo hybryd- bezkonkurencyjne :) latwo sie aplikują, pecherzyki mi sie nie robią, no i najwazniejsze- dlugo sie trzymają, 2 tygodnie na luzie moge w nich chodzic i paznokcie mnie nie interesuja :P

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

zbieram na hybrydy, bo najtansze nie sa :P

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

Raz zrobilam, ale trzymalo niecale 2 tygodnie. Jako ze nie mam cierpliwosci do czestego malowania, przerzucilam sie na clarese. Troche trudniej dostepne, bo glownie w internecie, ale uwielbiam ich palete kolorow, i mam spokoj z malowaniem na 3 tygodnie :D 

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

Raz zrobilam, ale trzymalo niecale 2 tygodnie. Jako ze nie mam cierpliwosci do czestego malowania, przerzucilam sie na clarese. Troche trudniej dostepne, bo glownie w internecie, ale uwielbiam ich palete kolorow, i mam spokoj z malowaniem na 3 tygodnie :D 

2016-06-25 10:15:07 autor ania52

dziwne, bo mi trzymają nawet i miesiac em nail'e, ale no odrosty robia swoje :P moze nie zmatowilas wystarczajaco dobrze plytki przed nalozeniem bazy?

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

Ja mam sprawdzone lakiery Neonail (tu masz opinie o nich - http://oplacalnie.pl/neonail). Wcześniej był to Semilac, ale od niego płytka paznokciowa robiła się żółta :/

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

nie znam tych lakierów

Re: Lakiery hybrydowe od EM nail

Słyszałam o nich dobre opinie:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: