Tabletki na porost włosów ?

  • 2015-12-31, o 15:46
  • 84
  • 30 469
  • 64
  • 72

Re: Tabletki na porost włosów ?

Mogę polecić Biotebal i Vitapil, mi pomogły- oczywiście nie stosowałam ich w tym samym czasie.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Tabletki na porost włosów ?

jak wolno rosna to tez pewnie wypadaja strasznie, jak tak mialam i powiem szczerze, ze doprowadzalo mnie do szalu. szczegolnie jak jechalam do chlopaka i moje wlosy byly wszedzie, krepowalo mnie to strasznie, bo nie bylismy wtedy jeszcze dlugo ze soba. bylam z tym u lekarza i on powiedzial ze poki nie musze lykac chemii to lepiej zebym tego nie robila. dlatego kupilam sobie oeparol tabletki takie z wiesiolkiem. na opakowaniu jest napisanie piekne wlosy i pazkncie, czy jakos tak. dla mnie na serio spoko, bo mam znacznie mniej wlosow na szczotce,co wczesniej mnie bardzo denerowowalo. 

calcium pantothenicum bardzo pomaga :)
Jesteś otyły? Kup [url=www.lepszenizdieta.pl]tabletki odchudzajace[/url]!

Re: Tabletki na porost włosów ?

Zgadzam się z Nitka24. Stosowałam Oba środki. Rezulatat był widoczny chociaż lepiej działał chyba Vitapil.

Re: Tabletki na porost włosów ?

Tabletki ze skrzypem i mieszanka witamin B mi pomogła, było tam chyba B1, B6, B12 i może jeszcze jakieś inne B... u mnie się sprawdziło i włosy mniej wypadają :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tabletki na porost włosów ?

harvity, biotebal :)

Re: Tabletki na porost włosów ?

A ktos z Was bral biotyne? Jesli tak to jak dzialala?

Re: Tabletki na porost włosów ?

Myślę, że szkoda zdrowia na te tabletki, lepiej coś zewnętrznego :)

www.olejowaniewlosow.com.pl

Re: Tabletki na porost włosów ?

Jeśli chodzi o tabletki to polecam Vitapil po nich widziałam efekty już po pierwszym miesiącu. Włosy ładnie urosły i były taki lśniące. Stosowałam kiedyś skrzypowite i bratka ale nie przyniosły efektów ;/:)

Re: Tabletki na porost włosów ?

Biotebal

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: