W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

  • 2016-02-16, o 19:57
  • 91
  • 30 168
  • 60
  • 66

Secend hand nigdy nie wiesz co się trafi

Przede wszystkim Bershka i H&M

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Ja odkąd zgłębiłam trochę wiedzę o tym, jak są produkowane ubrania do sieciówek raczej odeszłam od robienia w nich zakupów. Od jakiegoś czasu staram się przede wszystkim wspierać polskie marki, teraz kupuję ubrania, które od początku do końca są robione w Polsce, po pierwsze wspieram nasz rynek, a po drugie mam pewność, że powstały w dobrych dla pracowników warunkach :) Można znaleźć absolutnie wszystko robione w naszym kraju, od butów, poprzez ciuchy sportowe, eleganckie, codzienne, aż do bielizny. Teraz odkryłam właśnie polską markę pięknej, seksownej bielizny, nie wiedziałam, że u nas robią takie rzeczy. Szykuję się właśnie na zakupy w usunięto reklamę, może też znajdziecie coś dla siebie :)

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

h&m rzadzi! 

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

ja lubię sklep promod, jestem wysoka i tak zawsze znadję spodnie dla siebie, w wieszości sklepów nogawki sięgają mi ledwo ledwo do kostki, a jak usiądę to słabo to wygląda, no a wyżej wymieniony sklep szyje na moją miarę :)

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Lubię kobiece i nietuzinkoe rzeczy więc marka Manzana to moja ulubiona, zawsze znajdę jakąś ładną sukienkę albo torebkę. Sporo różnią się od tego co oferują nam sieciówki.

Zarka344

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

nie kojarzę marki Manzana 

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Sabina3, warto zajrzeć do Manzana bo teraz dowiedziałam się, że nawet celebrytki robią u nich zakupy, wię nawet gwiazdy z czerwonego dywanu doceniają ich i też jak widać wolą płacic mniej.

Zarka344

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Ja też nie słyszałam.

Re: W jakich sklepach najcześciej kupujecie ubrania?

Ja szukam sukienki na wesele, przejrzałam już tyle stron i nic...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: