Sztuczne rzęsy

  • 2016-04-09, o 19:58
  • 43
  • 13 115
  • 42
  • 43

Sztuczne rzęsy

Jakie sztuczne rzęsy polecacie?

Re: Sztuczne rzęsy

Ardell demi wispies

Re: Sztuczne rzęsy

Ardell

Re: Sztuczne rzęsy

Ardell Demi wispies lub połówki 318 wyglądają nauralnie. Osobiście też polecam rzęsy z Chin:) używam i jestem mega zadowolona

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Sztuczne rzęsy

Jak dla mnie usunięto reklamę nie ma lepszych od Ardell, żona w nich zawsze oszałamiająco wygląda.

Re: Sztuczne rzęsy

Zastanawiałam się ostatnio nad zrobieniem. Polecacie? Ile Wam się utrzymują?

Re: Sztuczne rzęsy

Czy dla przeciętnej kobiety potrzebne są sztuczne rzęsy?.Wydawało mi się  że to głównie dla gwiazd ten wynalazek ale cóż jak się nie ma swoich to tzeba korzystać ze sztucznych

Re: Sztuczne rzęsy

Czy dla przeciętnej kobiety potrzebne są sztuczne rzęsy?.Wydawało mi się  że to głównie dla gwiazd ten wynalazek ale cóż jak się nie ma swoich to tzeba korzystać ze sztucznych

2016-05-11 09:24:13 autor modnisia

Moze autorka wątku jest nieprzeciętną kobietą? odpusc sobie zlośliwosci

autorko- slyszalam ze ardell sa dobre, sama mam jednak zakladane u kosmetyczki :)

Re: Sztuczne rzęsy

ardell chyba sa najpopularniejsze :)

Re: Sztuczne rzęsy

Osobiście to żadne, sztuczne rzęsy potrafią źle się skończyć, żebyś przypadkiem własnych nie straciła.

Carpe diem

Re: Sztuczne rzęsy

Nie uznaje sztucznych rzęs. Nie wiem po co niektóre dziewczyny sobie je robią skoro na rynku dostępne są kosmetyki, które pogrubiają, wydłużają i zagęszczają rzęsy. Sama miałam kiedyś bardzo krótkie rzęsy, ale dzięki tej odżywce do rzęs

usunięto reklamę mam teraz grube, długie i gęste rzęsy. Odżywka nie jest tania, ale tyle kosztuje 1-2 zabiegi przedłużenia rzęs, które wykonuje się średnio co miesiąc, a odzywka wystarcza nam na około 6 miesięcy więc wychodzi ona dużo taniej od tych zabiegów, a jej nakładanie trwa zaledwie kilka chwil.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: