Konturowanie twarzy

  • 2015-09-27, o 19:24
  • 58
  • 19 572
  • 41
  • 46

Re: Konturowanie twarzy

Makijaż stanowi u mnie podstawę, nie wyobrażam sobie, codziennej rutyny, bez wykonania odpowiedniego makijażu. Zawsze miałam problem jednak z konturowaniem twarzy. Zazwyczaj nakładałam na siebie za dużo kosmetyku, co w świetle dziennym wyglądało odrobinę komicznie. Szukałam różnych poradników jak prawidłowo konturować twarz i nawet jeden znalazłam usunięto reklamę, jednak jak przyszło co do czego, to znowu nałożyłam trochę za dużo kosmetyku, ale przynajmniej wiem, jakie miejsce odpowiednio konturować. 

Re: Konturowanie twarzy

Konturuję zazwyczaj tylko policzki na dzień, a jeszcze nie próbowałam na mokro. :)

Re: Konturowanie twarzy

Konturowania uczyłam się z filmików RLM na yt. Jestem mile zaskoczona tym, jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć. Teraz idzie lato, więc przerzucam się na lżejsze kosmetyki. Ostatnio kupiłam paletke do konturowania z KOBO, jest świetna i mam wszystko pod ręką w jednym opakowaniu, czyli rozjaśniacz, róż i dwa odcienie pudrów brązujących:

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Konturowanie twarzy

Konturowania uczyłam się z filmików RLM na yt. Jestem mile zaskoczona tym, jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć. Teraz idzie lato, więc przerzucam się na lżejsze kosmetyki. Ostatnio kupiłam paletke do konturowania z KOBO, jest świetna i mam wszystko pod ręką w jednym opakowaniu, czyli rozjaśniacz, róż i dwa odcienie pudrów brązujących:

2016-05-31 18:58:09 autor LipStick

Oo,a ja mam wlasnie sam roświetlacz z Kobo i bardzo go polubiłam. W te upaly nakladam tylko punktowo krem bb na czerwone kropki po wypryskach, troche rozu i wlasnie rozswietlacz. Twarz wyglada super swiezo i w sam raz na lato!

Re: Konturowanie twarzy

Rozświetlacz taki już do wykańczania  mam jeszcze jeden dodatkowy, którego używam do typowo wieczorowych. Mój ulubiony, którego nie zamienię na żaden inny, przynajmniej do tego rodzaju makijażu i podkeślenia samych kości policzkowych:

 

 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Konturowanie twarzy

CHyba musze sprawic sobie jakis porzadny zestaw do konturowania :)

Re: Konturowanie twarzy

A powiedzcie mi dziewczyny jakimi pędzlami konturujecie? Czy to nie ma dla Was większego znaczenia? Chodzi oczywiście żeby efekt był jak najlepszy.

Re: Konturowanie twarzy

Ja kupuję takie z Natura Accessories, niedrogie, łatwo je utrzymać w czystości, sprzedawane sa osobno, a nie w zestawach, więc można kupić tylko takie, których faktycznie używamy. W nowej gazetce akurat mają je w promocji -50%, jeśli dobrze pamiętam.

Re: Konturowanie twarzy

Ja kupuję takie z Natura Accessories, niedrogie, łatwo je utrzymać w czystości, sprzedawane sa osobno, a nie w zestawach, więc można kupić tylko takie, których faktycznie używamy. W nowej gazetce akurat mają je w promocji -50%, jeśli dobrze pamiętam.

2016-07-22 12:55:09 autor hunny

Przejżałam sobie te pędzle w e-sklepie Drogerii Natura, zastanowił mnie jeden. Co to jest za pędzel Kabuki? Znaczy konkretnie do czego? Pędzel do podkładu już mam, do cieni też, zastanawiam się nad tym do ust. Ta promocja to z Kartą Klubu Natury??

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: