Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

  • 2016-04-05, o 14:18
  • 22
  • 9 406
  • 17
  • 16

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Bardzo lekki jest quinny yezz, wazy tylko 5 kg, podejrzewam, ze prowadzenie go to miodzio :P w dodatku bardzo latwo sie sklada i zajmuje malutko miejsa, a wiadomo ze na wyjazd z dzieckiem kazdy mm bagaznika jest cenny ;)

2016-04-21 14:46:31 autor niecroza84

i do tego wyglada bardzo ciekawie, ja jestem na etapie szukania jednak wózka chyba 3w1 

2016-04-30 17:06:40 autor edyta0908

z  wózków z gondolą podoba mi sie moodd, tez od quinny i koniecznie z bialym stelazem :D Generalnie gdybym miala kiedys jeszcze kupowac wózek, to kupiła bym własnie takiego typu :) bardziej pod spacerówke niz pod gondole, bo z gondoli maluch szybko wyrasta :) Moodd ma dodatkowo to, czego ja najbardziej potrzebuje :P duzy i wygodny kosz na zakupy :) 

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Polecam Babyzen Yoyo jest lekki i po złożeniu bardzo mały, wszędzie się zmieści :) 

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Chyba Quinny ma najciekawsze, a na pewno najlżesze, rozwiązania wózkowe. Według mnie świetnie prezentuje sie nowy Yezz air- ten super lekki i z materiałem wentylującym powietrze :)

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Chyba Quinny ma najciekawsze, a na pewno najlżesze, rozwiązania wózkowe. Według mnie świetnie prezentuje sie nowy Yezz air- ten super lekki i z materiałem wentylującym powietrze :)

2016-05-26 23:43:09 autor camilla88

A ile kosztuje ta spacerówka? Bo rozglądam sie za lekka parasolką z Quinny :)

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Bardzo lekki jest quinny yezz, wazy tylko 5 kg, podejrzewam, ze prowadzenie go to miodzio :P w dodatku bardzo latwo sie sklada i zajmuje malutko miejsa, a wiadomo ze na wyjazd z dzieckiem kazdy mm bagaznika jest cenny ;)

2016-04-21 14:46:31 autor niecroza84

i do tego wyglada bardzo ciekawie, ja jestem na etapie szukania jednak wózka chyba 3w1 

2016-04-30 17:06:40 autor edyta0908

ja mam wozek 3w1 z tej marki model moodd, rownież wyglada ciekawie i ma wiele udogodnień ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Chyba Quinny ma najciekawsze, a na pewno najlżesze, rozwiązania wózkowe. Według mnie świetnie prezentuje sie nowy Yezz air- ten super lekki i z materiałem wentylującym powietrze :)

2016-05-26 23:43:09 autor camilla88

 Na upały będzie idealny, bo materiał w tym wózku rzeczywiście wygląda na bardzo przewiewny i przepuszczający powietrze.

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Chyba Quinny ma najciekawsze, a na pewno najlżesze, rozwiązania wózkowe. Według mnie świetnie prezentuje sie nowy Yezz air- ten super lekki i z materiałem wentylującym powietrze :)

2016-05-26 23:43:09 autor camilla88

A ile kosztuje ta spacerówka? Bo rozglądam sie za lekka parasolką z Quinny :)

2016-05-29 20:01:59 autor electricsound

Chyba okolo 600 zl. Jak na Quinny to nie tak duzo :)

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Widziałam ostatnio nawet taniej, na mulan albo na agito coś koło 570 zł.

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

a czy maxi cosi nadal ma w swojej ofercie noę i milę?

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Chyba już ich nie produkują, bo na stronie internetowej są tylko Mura 3 i 4 oraz Stella.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: