wozki dzieciece

  • 2011-10-12, o 21:19
  • 130
  • 57 188
  • 61
  • 73

Re: wozki dzieciece

Quinny Moodd waży coś koło 15kg, a to chyba dość typowy ciężar jak na taki wózek.

Re: wozki dzieciece

Jak dla mnie klasyka to Mura z Maxi Cosi z piankowymi kołami :) ma mocny stelaż i jest stabilna :) wazy dosc sporo, ale lekko sie prowadzi :)

Re: wozki dzieciece

Dla mam które chciałby kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem mam propozycję. Na stronie lodów Koral, jest konkurs. Do wygrania smartfony, konsole, samochód i wiele innych. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z lodami firmy koral. Fajna sprawa.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: wozki dzieciece

Ile rodzajów! :O

Re: wozki dzieciece

Teraz jest tak rynek nasycony ofertami rozmaitych wózków, że każda mama i każdy tata znajdzie coś dla siebie.

Re: wozki dzieciece

Mam 1, 5 rocznego synka i wózek mclaren sprawdza się od 3 miesiaca jego zycia,. Typ to xlr techno. Wygodna i lekka spacerówka, polecam szczerze. 

Re: wozki dzieciece

z maxi cosi znam tylko foteliki :P pisałam kilka stron wcześniej o sąsiadce i jej wózku quinny- do dziś jest z niego zadowolona, mówi, ze jest wart swojej ceny :)

2016-03-29 18:06:06 autor niecroza84

a jaki ma model ? mnie zastanawia najbardziej moodd ewentualnie zapp

Re: wozki dzieciece

Warto zwrócic tez uwagę na nowinki na rynku wózkowym- chociazby Stella z wspomnianego wczesniej maxi cosi. Super jakosc i trwalosc polaczona z niską wagą i zwrotnością :)

Re: wozki dzieciece

Warto zwrócic tez uwagę na nowinki na rynku wózkowym- chociazby Stella z wspomnianego wczesniej maxi cosi. Super jakosc i trwalosc polaczona z niską wagą i zwrotnością :)

2016-05-26 23:30:28 autor domisel

Dla mnie mistrzem nadal jest Mura wsrod wózków Maxi Cosi. Klasyczny wygląd, piankowe mocne koła i porządny stelaż :)

Re: wozki dzieciece

osobiście jestem za quinny bo moj moodd się sprawdził dla małego, teraz na wózki jest dożywotnia gwarancja więc kolejny plus

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: