Maski, odżywki, olejki do wlosow

  • 2016-05-29, o 16:55
  • 14
  • 5 574
  • 14
  • 7

Maski, odżywki, olejki do wlosow

Czesc wam (happy) mozecie pochwalic sie czym pielegnujecie wlosy? jakie marki itd.? I przy okazji mozecie mi powiedziec kiedy nakladac maskę, kiedy odzwykę a kiedy olejek?(rock) Komponuję swój zestaw do pielegnacji wlosow a jestem w tym temacie troche zielona (blush) licze na wasza pomoc co do sposobow pielegnacji i konkretnych produktow :)

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

hej! tez troche sie gubie w tej włosowej pielegnacji, ale wydaje mi sie, ze maska dziala intensywniej niz odzywka. A olejek fajnie jest nalozyc na koncowki wlosow, zeby je zabezpieczyc. A jaki masz typ włosow? grube/cienkie? masz z nimi jakies problemy? bedzie latwiej doradzic jakis produkt :)

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

Ja maskę nakładam z raz w tygodniu i owijam głowę recznikiem. Mozna tez podgrzać to suszarką dla lepszego efeku- maska pod wpływem temperatury intensywniej dziala :) A odżywkę- staram się uzywac po myciu ( myje wlosy co 2-3 dni). Obecnie uzywam serii Doctor z inoaru. Nie wiem jakie masz wlosy- ja mialam troche suche i ogolnie takie nie za ciekawe :D a po tej pielegnacji nabraly zycia i sa mocniejsze :) jak cos- podsylam link, skad mozesz zamowic inoar'owe kosmetyki :D www.inoar.com.pl

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

slyszalam, ze olejek arganowy dobrze wplywa na wlosy, zwlaszcza na konowki. i chyba mignal mi w ofercie Inoaru, o ktorym pisze agacia. moze sobie obczaj faktycznie ta strone, lepiej kupic jeden porzadny produkt skuteczny niz kilka tanich bubli :) 

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

Ja z masek i odżywek mogę polecić Biovax, jestem z nich zadowolona, włosy są po zabiegu miłe i gładkie, bardziej lśniące.Maskę stosuję 1,2 razy w tygodniu, a odżywkę nie codziennie, z reguły staram się używać jej na przemian z olejkiem arganowym, który nakładam na same końcówki

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

olejek rycynowy jest dobry, ja jeszcze stosuje jantar w plynie jako odzywkę

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

Ja z Biovaxu używam odżywkę z keratyną i jedwabiem i jest świetna :)

Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej...Janusz Leon Wiśniewski

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

ja polecam naturalny olej kokosowy a z masek Biovax lub Kallosa :)

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

Maska z kallosa, szampon i odzywki z gliss Kurta:))

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

ja lubię maski z kallosa

Re: Maski, odżywki, olejki do wlosow

Maska z kallosa bananowa jest genialna:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: