celulit i rozstępy ....

  • 2011-02-25, o 02:40
  • 119
  • 44 751
  • 69
  • 84

Re: celulit i rozstępy ....

nie mam, na cellulit ćwiczenia

Re: celulit i rozstępy ....

duzo wody, oraz stosowanie peelingów, ze swojej strony moge polecic cukrowy z bielendy, oraz jakieś zabiegi na pewno by takze nie zaszkodzily, np masaze

Re: celulit i rozstępy ....

duzo wody, oraz stosowanie peelingów, ze swojej strony moge polecic cukrowy z bielendy, oraz jakieś zabiegi na pewno by takze nie zaszkodzily, np masaze

2016-04-30 16:39:45 autor elizaamak

Z tej firmy dobre jest też serum termoaktywne z serii Slim Cellu Corrector. Po posmarowaniu miejsc dotkniętych cellulitem dosłownie wypala tłuszcz, dosyć mocno rozgrzewa. U mnie cellulit trochę zmalał, ale sporo ćwiczę i staram się rozsądnie odżywiać. Wyeliminowałam słodycze, niezdrowe przekąski i jem 3-5 posiłków dziennie, zeby nie mieć wieczorem napadów "wilczego apetytu".

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Kontroluj swoja wagę Dbaj o dobre nawilżenie skóry Stosuj preparaty uelastyczniające Twoja skórę przeznaczone dla kobiet w ciąży.

Re: celulit i rozstępy ....

Jeśli rostępy są jeszcze "nie stare" to jedyna metoda to kolagen. Rozstępy to inaczej pęknięte włókna lipidowe skóry, skeić je może jedynie kolagen.

A jeśli są juz stare to tylko laser, kolagen jednak też pomoże bo dzieki systematycznemy nakładanu kolagenu opalają się czyli stają się niewidoczne :)

Re: celulit i rozstępy ....

Na rozstepy może pomóc olejek Bio oil, moja koleżanka używała i mówi że rozstępy stały się mniej widoczne...  A na cellulit mi pomaga peeling do ciała cukrowy z bielendy, seria twoja pielęgnacja, używam kilka razy w tygodniu. Czasem mieszam go z peelingiem kawowym, do tego masuję miejsca z cellulitem gąbką. To pomaga

Re: celulit i rozstępy ....

Ja byłam w ciąży z bliźniakami i miałam obsesję rozstępów. Bardzo mi pomogła kuracja na rozstępy z Mama Care Efektimy. Co się pojawiło, zaraz znikało.

Re: celulit i rozstępy ....

Bardzo dobre rezultaty miałam jeszcze z Cellu Lift z Efektimy.

Re: celulit i rozstępy ....

Jeżeli chodzi o rozstępy, to żadne kosmetyki w tym wypadku nie pomogą, trzeba zdecydować się na zabieg laserowy. Z cellulitem można jeszcze walczyć, moim zdaniem aktywność fizyczna jest ważna i dieta, warto stosować też kosmetyki antycellulitowe, które na pewno wspomogą cały proces, ja mam reduktor cellulitu z eveline, fajny produkt.

Re: celulit i rozstępy ....

 

Witam!

 

Zwracam się do wszystkich Pań z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej vlogów kosmetycznych.

 

https://goo.gl/forms/VWs2l6QFtbxyL3c63

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: