bielenda może ktoś poradzi ...............

  • 2011-01-09, o 20:03
  • 43
  • 16 964
  • 33
  • 40

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

Z bielendy przede wszystkim uwielbiam kremy do depilacji- vanity gładkie ciało. Sa tanie i wydajne. A przede wszystkim- skuteczne, dokladnie usuwają włoski bez podraznien. No i zapach jest spoko :)

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

Z bielendy przede wszystkim uwielbiam kremy do depilacji- vanity gładkie ciało. Sa tanie i wydajne. A przede wszystkim- skuteczne, dokladnie usuwają włoski bez podraznien. No i zapach jest spoko :)

2016-05-27 23:00:55 autor agacia

Tez go mam- i mam po nim spokoj z wlosami na nogach przez dobre dwa tygodnie :) uwielbiam go,bo jest tani a jednoczesnie porzadny :) i nadaje sie do wrazliwej skory :)

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

Ja bardzo lubię bielendową pianke brązującą, nazywa sie Magic bronze. Tworzy fajny efekt opalenizny, nie zostawia smug i nie brudzi ubrań, mogę w lato się nią posmarować i nie musze długo sie opalać czy latać na solarium :)

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

ostatnio bielenda bardzo poprawila sklady kosmetykow w porownaniu do tych sprzed kilku lat

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

To prawda, ja zawsze sprawdzam skład, bo mam wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień. Bielenda ma moim zdaniem dobry skład, oczywiście zależy to też od danych kosmetyków... Teraz mam np ich witaminowy olejek pod prysznic i peeling cukrowy ujędrniający, z serii Twoja pielęgnacja, nic mnie nie uczulają, do tego fajnie nawilżają :)

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

ostatnio bielenda bardzo poprawila sklady kosmetykow w porownaniu do tych sprzed kilku lat

2016-06-20 17:41:20 autor werajanczuk

To chyba taka ogólna tendencja wśród producentów kosmetyków, bo zdają sobie sprawę, że klientki zaczęły zwracać na takie rzeczy uwagę. Ja jak kupuję jakiś nowy kosmetyk, to zawsze czytam skład i dopiero wtedy decyduję się go kupić albo nie. np. seria algi morskie do ciała z Bielendy ma algi na wysokim miejscu w składzie podanym na opakowaniu i dlatego ją kupiłam. 

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

Trudno się z tym nie zgodzić,ale moim zdaniem to tylko dobrze bo jeżeli zwracamy uwage na skład kosmetyku, to przynajmniej wiemy co kupujemy oraz czy będzie on odpowiedni do naszego rodzaju cery, a to naprawdę bardzo ważna kwestia i nie dotyczy tylko kosmetykow Bielendy.

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

żywałam płynu micelarnego, ale jakos nie sprawdzil sie, slabo zmywal makijaz

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

Też zawsze sprawdzam skład, czy nie ma szkodliwych substancji. Teraz mam np fajne masło do ciała, z serii Vegan friendly z bielendy, zawiera naturalne oleje i antyoksydanty, tylko roślinne składniki. Dobrze nawilża, odżywia i ujędrnia skórę

Re: bielenda może ktoś poradzi ...............

Dla m,nie Bielenda ma bardzo dobre kosmetyki, używam od nich kremu do twarzy nawilżającego z serii wegańskiej Vegan Muesli . Ze zbożami. Z resztą mają tu dużo fajnych kosmetyków

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: