Dobry jakościowo wózek ??

  • 2015-11-15, o 18:11
  • 69
  • 23 629
  • 42
  • 45

Re: Dobry jakościowo wózek ??

maxi cosi widziałam, ale chyba bardziej podoba mi sie quinny. Ktoras z mam mogłaby mi opowiedziec coś o tym wózku, jakieś wady i zalety?
2016-04-30 17:03:46 autor edyta0908

A który konkretnie od quinny Cie interesuje? Moja przyjaciółka ma zappa, bardzo go sobie chwali, ja czasem go prowadze, ale nie wiem na co zwracacie uwage? jedyne co moge napisac, to to ze latwo sie go prowadzi i po zlozeniu zajmuje malo miejsca, a wiem ze przyjaciółka kocha w nim kosz na zakupy :D

2016-05-04 19:27:51 autor niecroza84

Na pewno wazne jest, z czego sa wykonane koła, jak wyglada amortyzacja, siedzisko. Akurat Quinny ma wózki bez zarzutów- nie tylko od strony estetycznej :D ale tez jakosciowej :)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ja bym chciala kupic parasolke od Quinny- jaką powinnam wybrać? Przede wszystkim szukam czego mega lekkiego i solidnego :)

ja odkupiłam używanego moodda od koleżanki, sama róznież szukałam czegoś z tej marki na internecie na aukcjach i od czasu do czasu cos się pojawia na olx czy allegro

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Dobry jakościowo - zobacz na nowy model z Graco - Evo XT - bardzo porządny i masywny wozek o niskiej wadze

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ja bym chciala kupic parasolke od Quinny- jaką powinnam wybrać? Przede wszystkim szukam czego mega lekkiego i solidnego :)

2016-05-29 20:00:20 autor electricsound

Jak wózek ma być lekki i składać się w parasolkę to zdecydowanie Yezz Air, bo waży tylko niespełna 6 kg. Solidny jest na pewno, bo Quinny na swoje wózki daje dożywotnią gwarancję (szczegóły są na ich stronie internetowej).

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ja bym chciala kupic parasolke od Quinny- jaką powinnam wybrać? Przede wszystkim szukam czego mega lekkiego i solidnego :)

2016-05-29 20:00:20 autor electricsound

mega lekki jest yezz, juz wielokrotnie wspomniany :) u mnie on odpada, bo moj mlody lubi spac na spacerach :) dlatego mamy zappa :) tez jest lekki, daje rade z nim po schodach dreptac :)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ja bym chciala kupic parasolke od Quinny- jaką powinnam wybrać? Przede wszystkim szukam czego mega lekkiego i solidnego :)

2016-05-29 20:00:20 autor electricsound

Chyba ta firma produkuje tylko jeden rodzaj parasolek, ale są uniwersalne i pasują do kazdego typu wózka.

Re: Dobry jakościowo wózek ??

Stawiałabym na Murę- jakość i solidne wykonanie :)

Re: Dobry jakościowo wózek ??

ja bym chciala kupic parasolke od Quinny- jaką powinnam wybrać? Przede wszystkim szukam czego mega lekkiego i solidnego :)

2016-05-29 20:00:20 autor electricsound

mega lekki jest yezz, juz wielokrotnie wspomniany :) u mnie on odpada, bo moj mlody lubi spac na spacerach :) dlatego mamy zappa :) tez jest lekki, daje rade z nim po schodach dreptac :)

2016-06-10 10:24:39 autor szalona20

a ile wazy zapp? 

Re: Dobry jakościowo wózek ??

w sumie nie wiem, ale wozki z Quinny sa leciutkie. mysle ze ok. 5 kg, moze 7? kurcze, moze jakas wlascicielka zappa sie wypowie, bo ja tak strzelam :P

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: