Problemy potrądzikowe

  • 2011-08-01, o 20:08
  • 62
  • 26 593
  • 42
  • 48

Re: Problemy potrądzikowe

Powinnaś iść do dermatologa
2016-01-21 09:24:23 autor xxskyx

Zgadzam sie

Może kosmetyczka poradzi coś

Re: Problemy potrądzikowe

Nie pomogę

Re: Problemy potrądzikowe

Najlepiej do dermatologa idź z tym

ja testuje bliznasil- moze pomoze

Re: Problemy potrądzikowe

Oczywiście idź do dermatologa, by leczyć. Ja tak zrobiłam. A na codzień uzywam podkładu, który jest mistrzem krycia blizn, sladów i zmian trądzikowych - Vichy Dermablend Korekta 3D. Makijaż długo się utrzymuje a to, co ma ukrywać - ukrywa. Polecam. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problemy potrądzikowe

Koniecznie wizyta u dermatologa. Na własną rękę nie wiele się zdziała, a jednak specjaliści zawsze są na bieżąco z nowinkami w leczeniu takich dolegliwości. Medycyna ostatnio w takich sprawach mocno ruszyła do przodu.

Re: Problemy potrądzikowe

Ja mialam kiedyś manię wyciskania pryszczy... Obencie już tego nie robię. Jest czasami trudno. Szczególnie jak pryszcz to biała dioda ale staram sie już tego nie robić i dzieki temu jest lepiej. Pryszcze nie są już takie widoczne.

 

Stosuje codziennie dwa razy dziennie na twarz serum przeciwtrądzikowe Sevolium. Zasugerowała mi je znajoma kosmetyczka. Efekty bardzo fajne. Nie tylko sprawia,że krost jest mniej ale również bardziej nawilża. Tak jakby wzmacniało jeszcze działanie kremu nawilżającego. Skład naturalny co się dla mnie bardzo liczy. Nie zawiera parabenów , silikonów w składzie tak więc nie wysakują po nim czarne syfki. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Problemy potrądzikowe

Mama mojego kolegi miała również takie problemy. Po wielu latach pomógł jej kolagen naturalny. Można go zdobyć w dość przystępnej cenie w postaci kremu, albo żelu do mycia twarzy od firmy Souvre.

Re: Problemy potrądzikowe

mysle, ze zaiegi z kwasami pomoga kazdemu rodzajowi tradzika

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: