Żele pod prysznic

  • 2016-04-13, o 21:30
  • 86
  • 28 151
  • 45
  • 50

Żele pod prysznic

Dziewczyny szukam żeli pod prysznic o ciekawych zapachach. Uwielbiam kwiatowe, owocowe i kupuję je pasjami. Takie moje nieszkodliwe uzależnienie. Ma któraś z Was jakieś sprawdzone? Chętnie wypróbuję kolejne. :) 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Żele pod prysznic

Też bardzo lubię owocowe zapachy :) Ostatnio urzekła mnie słodka malina :) Mam taki żel z Seyo z Natury:

Re: Żele pod prysznic

Ja uwielbiam orientalne żele pod prysznic :)

Re: Żele pod prysznic

Polecam żele z Isany

Re: Żele pod prysznic

Truskawkowy żel do kąpieli Korany! Powinien Ci się spodobać jego zapach :) Dodatkowo jeszcze bardzo dobrze się pieni ;)

Re: Żele pod prysznic

Znam Koranę @azzulla, niestety od czasu przeprowadzki nie mam już wanny, dlatego pytam o żele pod prysznic. ;) Słodka malina o takiego zapachu nie mam i nie kupowałam żeli tej firmy, jeszcze, a z chęcią wypróbuję. :)  Dzięki @hunny! Mam tylko jedno pytanie czy zapach utrzymuje się na skórze, czy znika wraz z końcem prysznica? 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żele pod prysznic

a ja lubie kwiatowe, teraz najbardziej mi pasuje olejek witaminowy z bielendy, przyjemny zapach, fajny efekt na skórze i cena ok

Re: Żele pod prysznic

Znam Koranę @azzulla, niestety od czasu przeprowadzki nie mam już wanny, dlatego pytam o żele pod prysznic. ;) Słodka malina o takiego zapachu nie mam i nie kupowałam żeli tej firmy, jeszcze, a z chęcią wypróbuję. :)  Dzięki @hunny! Mam tylko jedno pytanie czy zapach utrzymuje się na skórze, czy znika wraz z końcem prysznica? 

2016-04-28 09:12:37 autor LipStick

Troche się utrzymuje, ale nie jakoś strasznie długo, jest fajny, ale delikatny, można np. spokojnie użyć perfum, zapachy się nie pomieszają. Ja go naprawdę bardzo lubię i używam nawet do kąpieli w wannie, nie tylko pod prysznicem ;)

Re: Żele pod prysznic

Ja ostatnio kupiłam na promocji żel Palmolive i Bielendy, z serii Twoja pielęgnacja, nawilżający. Tego drugiego jeszcze nigdy nie używałam, ale pierwsze wrażenia dobre, fajny zapach i skóra gładka po prysznicu :)

Re: Żele pod prysznic

Ja lubię raczej kremowe konsystencje. Zawsze odpowiadały mi dove i palmolive, ale czasem dla zapachu skuszę się na biedronkowy żel pod prysznic BeBeauty.

Re: Żele pod prysznic

Najlepiej przejść się po sklepach z kosmetykami,drogeriach i próbować każdego zapachu z osobna,po czym wybrac ten który najbardziej przypadnie Ci do gustu,bo pod względem składu to nie roznią się one niemal niczym:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: