Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

  • 2012-04-13, o 20:26
  • 144
  • 55 983
  • 83
  • 91

cukrowy, kawowy

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Najlepszy według mnie jest body scrub z czerwonymi owocami od Avy. Zawiera duże granulki i jest gęsty, dzięki czemu dobrze ściera martwy naskórek. Dodatkowo nawilża i wygładza skórę :)

22

ja polecam peeling Evree 3 w 1. Jest rewelacyjny. 3 w 1 oznacza, że można według potrzeb zrobić peeling mechaniczny (delikatny), enzymatyczny lub po prostu maseczkę.

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Ja kupiłam sobie urządzenie do peelingu kawitacyjnego i jestem bardzo zadolowa. Moja cera jest lśniaca i dokładanie oczyszczona. 

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Ja polecam hydro peeling solny Korany. Ma dość duże i ostre kawałki soli, które dobrze złuszczają martwy naskórek oraz ma gęstą konsystencję, dzięki czemu dobrze nawilża skórę :)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Jednym z lepszych peelingów jakie kiedykolwiek stosowałam jest ten http://www.lirene.pl/kosmetyki/cialo/kokosowy-peeling-solny . Jest to kokosowy peeling solny firmy Lirene, który doskonale radzi sobie z obumarłym naskórkiem. Próbowałam już wielu kosmetyków, przygotowywałam samodzielnie różne rodzaje peelingów (w tym bardzo popularny kawowy), ale żaden z nich nie był tak dobry jak ten. Moja skóra jest bardzo wymagająca, bo bardzo szybko ulega przesuszeniu, naskórek mojej skóry nadmiernie rogowacieje i często też mam problem z rogowaceniem okołomieszkowym, które nie wygląda zbyt estetycznie. Ten peeling radzi sobie ze wszystkimi problemami z jakimi się borykam. Kosmetyk oprócz doskonałego działania ścierającego ma także właściwości nawilżające, a także przepięknie pachnie i każda wielbicielka zapachu kokosowego będzie nim zachwycona.

 

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Uwielbiam peelingi enzymatyczne :) a najbardziej taki z bielendy w jednorazowej saszetce z serii profesional formula :) jest tam peeling enzymatyczny i maseczka z glinki bialej :) mja ulubiona maska do twarzy :) super koi, odswieza skore i poprawia koloryt :) chociaz w moim miescie ciezko ją dostac w drogerii :/ sa jescze z glinka zielona i zolta :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Peeling zrobiony w warunkach domowych nie do końca usunie zanieczyszczenia i obumarłe komórki tak jak należy. Ja co jakiś czas chodzę na

usunięto reklamę  gdzie po takim zabiegu wiem, że moja skóra jest dokładnie oczyszczona. Czuję jak świetnie wchłaniają się kremy i balsamy. A jeszcze po takim złuszczeniu poprawia mi się wygląd naturalnej opalenizny. Polecam:)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Ja stosowałam kilka peelingów, z reguły groboziarnistych i mogę polecić 2: peeling Lirene Mango, ujędrniający, albo z Bielendy peeling cukrowy Twoja pielęgnacja, miałam ten ujędrniający i dobrze się sprawdzał. Można dodać do nich domowy peeling z kawy, ale same też dobrze się sprawdzają :)

Re: Peelingi - waszym zdaniem - godne polecenia

Ja stosuję peeling z kawy :) i jestem zadowolona :)

Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej...Janusz Leon Wiśniewski
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: