Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

  • 2016-04-05, o 14:18
  • 22
  • 9 408
  • 17
  • 16

Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Dziewczyny, juz niedlugo wyczekiwana majówka. Mamy z mężem dłuzszy urlop, wybieramy sie na Mazury ;) zabieramy oczywiscie naszego szkraba, ktory potrzebuje spacerówki. I tak zwlekamy z jej kupnem, bo nie wiemy co wybrac- chcemy cos lekkiego, sportowego, tak zeby sprawdzilo sie wlasnie podczas wycieczek takich jak ta majowa- latwe rozkladanie itd. Co mozecie mi doradzic?

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

A masz jakis ograniczony budżet? Jedyne co mi sie nasuwa  z automatu to Quinny, bo maja bardzo lekkie i wlasnie takie kompaktowe spacerowki, ale nie wiem czy masz jakies kwoty, do ktorych jestes ograniczona.

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Dzieki za odpowiedz. Nie mam jakiegos specjalnie ograniczonego budzetu, oczywiscie w ramach rozsadku :) zalezy mi na niskiej wadze przede wszystkim. A ty masz jakis wozek  z quinny? Jakis konkret mozesz polecic?

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Coś lekkiego to napewno Recaro Easylife - waży jakieś 5,5 kg i składa się w małą paczuszkę. Ale do spacerów sportowych to nie bardzo się nada ze wzgląd na małe kółka. Spacerówkę którą poradzicie sobie w większości warunków to polecam Baby Jogger City Mini GT - pompowane koła, no ale coś za coś ta jest już znacznie cięższa i droższa.  

Jutta

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

My mamy Espiro Magic 3, też lekki jest a przede wszystkim tani, więc wszystko czego trzeba.

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Bardzo lekki jest quinny yezz, wazy tylko 5 kg, podejrzewam, ze prowadzenie go to miodzio :P w dodatku bardzo latwo sie sklada i zajmuje malutko miejsa, a wiadomo ze na wyjazd z dzieckiem kazdy mm bagaznika jest cenny ;)

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Rowniez polecam Espiro Magic 3

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Bardzo lekki jest quinny yezz, wazy tylko 5 kg, podejrzewam, ze prowadzenie go to miodzio :P w dodatku bardzo latwo sie sklada i zajmuje malutko miejsa, a wiadomo ze na wyjazd z dzieckiem kazdy mm bagaznika jest cenny ;)

2016-04-21 14:46:31 autor niecroza84

Jest tak kompaktowy i poręczny, że można go nosić przewieszonego przez ramię jak torbę. Ponadto można do tego wózka dokupić pokrowiec, który może sie przydać np. w czasie podróży samolotem czy pociągiem.

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

Bardzo lekki jest quinny yezz, wazy tylko 5 kg, podejrzewam, ze prowadzenie go to miodzio :P w dodatku bardzo latwo sie sklada i zajmuje malutko miejsa, a wiadomo ze na wyjazd z dzieckiem kazdy mm bagaznika jest cenny ;)

2016-04-21 14:46:31 autor niecroza84

i do tego wyglada bardzo ciekawie, ja jestem na etapie szukania jednak wózka chyba 3w1 

Re: Lekka wygodna spacerówka na majówkę- pomysły?

A maxi cosi? Mają w swojej ofercie lekki wozeczek Mila. Typowa spacerowka-parasolka :) mysle ze idealnie sie nada na wakacyjne wyjazdy :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: