Samoopalacze

  • 2016-02-21, o 22:31
  • 21
  • 11 413
  • 19
  • 19

Re: Samoopalacze

A ja wlasnie czytalam tu na forum o piance z bielendy- Magic Bronze. Moze sie skusze, bo lubie opalone cialo a nie jestem zbyt dobra w prażeniu sie na sloncu :)

2016-04-27 11:27:51 autor czarnamamba

 

 

Smialo kupuj Magic Bronze, uzywalam jej zeszłego lata i teraz tez zamierzam do niej wrocic :) nadaje skorze zdrowego kolorytu, wyglada na lekko muśnięta slonem. A co najwazniejsze,nie zostawia smug :)

Re: Samoopalacze

Tez używałam tę piankę przez cale ubiegle lato. W tym roku kupiłam już kolejne opakowanie i wiem, że raczej nie wrócę do samoopalaczy w balsamie. Pianki nie trzeba wsmarowywać, wystarczy przeciągnąć po skórze ręką, nie powstają zacieki czy smuci. Poza tym jest bardzo wydajna. Mi jedno opakowanie (smarowałam tylko nogi) wystarczyło na całe lato.

Re: Samoopalacze

Balsamy brązujące nakładacie też rękawicami?? Jest możliwość powstania smug? Nigdy nie używałam a zastanawiam się czy w końcu siię nie przełamać :P

Re: Samoopalacze

Jeżeli nie rozporwadzisz preparatu dobrze,równomiernie to jak najbardziej moga pojawić się smugi na ciele,co w efekcie nie wygląda potem zbyt elegancko,więc tutaj trzeba być naprawdę bardzo dokładnym.

Re: Samoopalacze

ja również mam pianke magic bronze, jestem z niej zadowolona, bo jest bardzo wydajna, nie trzeba jej wcierac, dzieki czemu nie powstaja smugi ani zacieki, a efekt jest bardzo naturalny. Formula pianki jest zdecydowanie lepsza niz balsam.

Re: Samoopalacze

ja również mam pianke magic bronze, jestem z niej zadowolona, bo jest bardzo wydajna, nie trzeba jej wcierac, dzieki czemu nie powstaja smugi ani zacieki, a efekt jest bardzo naturalny. Formula pianki jest zdecydowanie lepsza niz balsam.

2016-08-26 18:41:39 autor szalona20

 

Też używałam w wkacje tej pianki, fajnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju wyjścia, skóa wygląda od raz zdrowiej, na bardziej opaloną. Rzeczywiście nie zostawia smug i nie śmierdzi, jak niektóre samoopalacze

Re: Samoopalacze

Dziewczyny a orientujecie sie może lub pamiętacie ile kosztuje taka pianka? Pytam z czystej ciekawości bo być może równiez zakupieja na zimę, często się to jednak przydaje :)

Re: Samoopalacze

Dziewczyny a orientujecie sie może lub pamiętacie ile kosztuje taka pianka? Pytam z czystej ciekawości bo być może równiez zakupieja na zimę, często się to jednak przydaje :)

2016-10-12 11:54:15 autor Lagenko

 

Wydatek parenastu złotych:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Samoopalacze

Ja używam masło brązujące do ciała  firmy Bielenda. moim zdaniemjest najlepsze  stopniowo opala i nie ma nierównych plam jak po Dove.

mgiełka samoopalająca z Bielendy, w takiej przezroczystej buteleczce, w sprayu
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: