manicure hybrydowy

  • 2011-06-27, o 10:45
  • 123
  • 59 652
  • 57
  • 81

Re: manicure hybrydowy

Ja teraz zamówiłam kolor 576 Lollipop Series z Makear, będzie fajnie wyglądał na opalonych dłoniach. Akurat mam wesele niedługo i sukienkę w podobnym kolorze. Mam nadzieję, że będą ze sobą ładnie współgrać :)

Super sprawa, polecam! :)

Re: manicure hybrydowy

Od ponad roku robię sama hybrydy i nie wyobrażam już sobie przejścia na zwykłe lakiery :) Robiłam na Semilac, ale myślę nad inną marką, którą polecicie? :)

Beauty & Nails

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: manicure hybrydowy

Ja teraz zamówiłam kolor 576 Lollipop Series z Makear, będzie fajnie wyglądał na opalonych dłoniach. Akurat mam wesele niedługo i sukienkę w podobnym kolorze. Mam nadzieję, że będą ze sobą ładnie współgrać :)

2016-04-29 17:23:25 autor akaśka89

fajny, też się zastanawiałam nad nim :)

Re: manicure hybrydowy

Mi kurcze ostatnio nie wyszedł, tak jest kurcze jak się robi po znajomości. Ehhh

.Ten kolor 576 to co to za kolor? Bo chyba muszę w końcu jakiś inny kolor:) ta czerwień mi pecha przynosi

Re: manicure hybrydowy

biouroda24 u mnie sprawdzają się Pierre Rene i NeoNail :-)

Re: manicure hybrydowy

AniaLadyMakeUp, nie próbowałam jeszcze lakierów hybrydowych z Pierre Rene, z tego co pamiętam wyszły chyba w zeszłym roku no może 1,5 temu i kolorystycznie było bardzo ubogo :) z Neo Nail mam tylko jeden lakier mono faza i nie za bardzo jestem z niego zadowolona.

Beauty & Nails

Re: manicure hybrydowy

Od ponad roku robię sama hybrydy i nie wyobrażam już sobie przejścia na zwykłe lakiery :) Robiłam na Semilac, ale myślę nad inną marką, którą polecicie? :)

2016-05-06 06:26:42 autor biouroda24

Mam z Indigo i Chiodo, z tych pierwszych niestety nie jestem do końca zadowolona (krycie bardzo kiepskie). Z kolei ta druga firma...mam jeden lakier i ściąganie go to katastrofa. Wiem, że sporo osób na to narzeka ;/ PIĘKNE paznokcie! <3

Re: manicure hybrydowy

Super pazurki ! :) jaki to kolor ten niebieski?

Re: manicure hybrydowy

zazdroszcze cierpliwosci w robieniu zdobien

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: